NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Junior SEO Specialist

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Wynagrodzenie: od 3000 zł do 5000 zł brutto ?

WhitePress.pl to wydawca platformy internetowej wspomagającej działania content marketingowe. Najważniejsze funkcje platformy to pośredniczenie w publikowaniu artykułów eksperckich i sponsorowanych. Firma współpracuje z wydawcami ponad 3300 portali oraz setkami klientów z Europy.

Opis stanowiska:

Szukamy samodzielnej, systematycznej, dojrzałej emocjonalnie osoby, która chce się rozwijać w zakresie SEO oraz ma doświadczenie w link buildingu oraz content marketingu.

Chcemy dowozić naszym klientom jak najlepsze wyniki oraz oferować jak najwyższą jakość świadczonych usług.

Do twoich zadań będzie należało:

  • optymalizacja serwisów pod kątem SEO,
  • zarządzanie narzędziami SEO,
  • tworzenie strategii content marketingowej,
  • zarządzanie procesem link buildingu,
  • zarządzanie procesem inbound marketingu,
  • raportowanie klientom przeprowadzonych działań.

Wymagania:

  • podstawowa  znajomość takich narzędzi jak: Google Search Console, Google Analytics, Semstrom, Ahrefs, MajesticSEO, Senuto, Screaming Frog, Clusteric,
  • aktywne zainteresowanie nowymi trendami w branży SEO,
  • podstawowa znajomość HTML i CSS oraz środowiska WordPress,
  • umiejętność analizowania danych liczbowych,
  • podstawowa wiedza SEO oraz świadomość istotnych wskaźników w działaniach marketingowych.

Zamieszkanie: Śląsk lub Bielsko-Biała. Nie dopuszczamy współpracy zdalnej.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (3000-5000 zł brutto na umowę o pracę lub ekwiwalent B2B),
  • umowę o pracę lub inną formę według woli kandydata,
  • piękne lokum i doskonałe warunki pracy,
  • pracę w zacnym, twórczym towarzystwie,
  • herbatę, kawę, wodę, owoce, kartę sportową i inne socjale,
  • dużą porcję edukacji w zakresie content marketingu,
  • pracę w firmie, która ma dużą dynamikę wzrostu, a wszystko działa idealnie, czyli na 95%.

Jak aplikować - informacje