Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1125        SUBSKRYBUJE: 7115

SERWISANT / SERWISANTKA AUTOMATÓW

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-04-30

Firma cafe+co DELIKOMAT Sp. z o.o to niezależny operator vendingowy, oferujący od 1997 roku kompleksową usługę w zakresie zabezpieczenia przedsiębiorstw w napoje gorące, zimne oraz przekąski. Zakres działalności firmy obejmuje samodzielną obsługę automatów, jak również wynajem lub sprzedaż maszyn wraz dostawą produktów. Firma należy do międzynarodowej grupy café+co posiadającej w całej Europie ponad 40 000 automatów.

Opis stanowiska:

Lubisz pracę w ruchu i kontakt z ludźmi? Jesteś złotą rączką i masz smykałkę techniczną? Ta oferta jest dla Ciebie!

  • praca w terenie polegająca na obsłudze, zaopatrzeniu i serwisowaniu automatów

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie techniczne (mechanika, elektrotechnika, hydraulika)
  • kultura osobista, uczciwość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność
  • rzetelność, poczucie obowiązku i samodzielność w pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra organizacja pracy

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia powiązane z wynikami i jakością pracy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość  szkoleń  pod okiem specjalistów
  • udział w zysku firmy, premie roczne
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód, telefon
  • rozbudowany i bardzo atrakcyjny pakiet benefitów (wśród nich m. in: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe , imprezy integracyjne,darmowe napoje,)