NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Magazynier

Zawód: Magazynier
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca stała
Wynagrodzenie: od 2500 zł do 3200 zł brutto ?

MIREX to firma z ponad 20-letnią tradycją. Działalność rozpoczęliśmy na Podbeskidziu, gdzie znajduje się obecnie główna siedziba w Bielsku-Białej. Nieustannie rozwijamy się i poszerzamy nie tylko ofertę, ale i obszar działania. Mocna pozycja na rynku śląskim i małopolskim, chęć podwyższenia jakości obsługi tych rejonów przekonała nas do utworzenia w 2003 roku oddziału w Częstochowie, który zaopatruje przede wszystkim obszar dawnego województwa częstochowskiego.

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie, przygotowanie towaru do wywozu.
  • praca w systemie trzy zmianowy od poniedziałku do piątku w Bielsku-Białej.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Wymagania:

  • wykształcenie bez znaczenia,

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • komplet szkoleń i narzędzi do pracy,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Jak aplikować - informacje