NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator maszyny introligatorskiej Falcerki

Zawód: Introligator
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Przedsiębiorstwo Poligraficzne Dial Poland sp. z o.o powstało w roku 1994 z inicjatywy znanej włoskiej firmy działającej w branży poligraficznej.

Opis stanowiska:

  • samodzielna obsługa maszyny introligatorskiej (falcerki)
  • ustawianie maszyny zgodnie z wymogami zlecenia
  • nakładanie arkuszy papieru na pas transportujący oraz ich odbieranie
  • kontrolowanie na bieżąco wykonywanej pracy,
  • prace konserwacyjne przy maszynie

Wymagania:

  • skrupulatność i dokładność
  • zaangażowanie w powierzone  obowiązki
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Firma oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA