Lider Magazynu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-19

Portal i agencja doradztwa personalnego z branży spożywczej i inżynieryjnej

Firma ENGINEERINGjobs/FOODjobs dla swojego klienta z branży e-commerce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: powiat słubicki

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem magazynowym do 10 osób
  • Odpowiedzialność za realizację KPI
  • Obsługa klientów magazynowych
  • Kontrola prac wykonywanych przez pracowników magazynowych
  • Raportowanie
  • Nadzór nad poprawnością prowadzenia dokumentacji przez pracowników administracji
  • Nadzór nad sprzętem magazynowym
  • Tworzenie rejestrów sprzętu magazynowego
  • Zapewnianie prawidłowego stanu sprzętu na hali magazynowej
  • Bezpośredni kontakt z Logistics Projekt Managerem oraz Dyrektorem Generalnym

Wymagania:

  • Znajomość w stopniu bardzo dobrym języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość narzędzi Lean

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego + system premiowy
  • Umowę o pracę
  • Pracę w firmie z kapitałem zagranicznym
  • Pracę w systemie 2-zmianowym w godzianch: 6-14/14-22
Zawód:
Team Lider
Miejsce pracy:
Kostrzyn nad Odrą
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
05-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
19-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

FOODjobs

Zawód: team lider Rodzaj: umowa o pracę
FOODjobs
FOODjobs
Słubice

21-01-2021

Foodjobs
Słubice

18-01-2021

Foodjobs
Rzepin

20-01-2021