Twoje wsparcie w rekrutacji

TECHNOLOG - LABORANT DS. PROCESÓW CHEMICZNYCH

Zakres obowiązków:

Opracowywanie oraz wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego, przygotowywanie instrukcji i szkoleń z zakresu procesów technologicznych, nadzór technologiczny procesu produkcji, udział w projektach wdrożeniowych i uruchamianiu nowych procesów produkcyjnych, prowadzenie dokumentacji wyrobów gotowych, prowadzenie badań na próbach i wyrobach gotowych, tworzenie i rozwój dokumentacji technicznej,ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu zapewnienia najwyższej jakości wyrobów.

Inne informacje dotyczące oferty: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do programu sportowego,możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

Języki:
angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Inne wymagania:
Wyk. wyższe chemiczne - specjalizacje: chemia polimerów, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa, bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (w mowie i piśmie), samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na realizację celu, umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej, umiejętność obsługi pakietu MS Office.
Praca pon.- pt. w godz.: 7-15 tej
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
3 000 - 6 000 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
SZKOLNA 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
EUROCERAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bogumiła Budziak
77 540 51 05
kadry@euroceras.pl
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
CV i list motywacyjny
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Zawód:
Laborant
Kędzierzyn-Koźle
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
3000-6000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-12-02
Oferta wygasa w dniu:
2020-01-31
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Audytor-Laborant / Audytorka-Laborantka

Zawód: laborant Rodzaj: umowa na zastępstwo
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. profil firmy

POLECANA
Bielsko-Biała
2020-01-21 POLECANA
PPG

Laborant Procesu (k/m)

Zawód: laborant Rodzaj: umowa o pracę
PPG
PPG
Cieszyn
2020-01-14
Grupa Kęty S.A.

Laborant

2020-01-20
ALUPROF S.A.

Laborant

2020-01-16

Laborant w zakładzie higieny weterynaryjnej

Zawód: laborant Rodzaj: praca stała
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Opolu
Opole
2020-01-23

MŁODSZY ASYSTENT

Zawód: laborant Rodzaj: umowa na okres próbny
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu
od 4000 zł
UoP brutto/m-c
Opole
2020-01-10
od 4000 zł

MŁODSZY ASYSTENT DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ

kontakt przez PUP
od 3500 zł
Opole
2019-12-31
od 3500 zł

INSPEKTOR POMIAROWIEC

PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE "BIELASZKA"
2250-3600 zł
Jastrzębie-Zdrój
2019-11-26

PRACOWNIK LABORATORIUM KJ

DSI UNDERGROUND CHEMICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
Mikołów
2020-01-03
od 3000 zł

POMOC LABORATORYJNA - 0032

FRONERI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
Namysłów
2020-01-22
od 2600 zł