Twoje wsparcie w rekrutacji

Key Account Manager

Zapraszamy do współpracy w firmie, która prowadzi nowoczesny biznes, dostarcza rozwiązania Data Center, oferuje produkty najlepszych firm technologicznych na świecie, prowadzi złożone projekty i jest grupą doświadczonych profesjonalistów posiadających głęboką wiedzę i bogate doświadczenie w dziedzinie technologii IT.

Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B, czujesz się swobodnie w relacjach biznesowych, lubisz spotykać się i rozmawiać z ludźmi, jesteś zmotywowany i dyspozycyjny - dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż rozwiązań IT,
  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne działania sprzedażowe,
  • Rozwój relacji i współpracy z obecną bazą klientów,
  • Analiza potrzeb klienta, przygotowania ofert handlowych we współpracy z zespołem konsultantów i producentem,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Mile widziane sukcesy sprzedaży z obszaru IT,
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji,
  • Zorientowanie na cel i skuteczność w działaniu,
  • Dyspozycyjność związana z wyjazdami służbowymi,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, system premiowy za wyniki sprzedaży,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Dużą samodzielność działania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii,
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy,
  • Współpracę ze światowymi liderami  na rynku IT,
  • Udział w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
apex.it sp. z o.o. , Janka Muzykanta 60 , 02-188 Warszawa, NIP: 5213617218
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-11
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-24
Liczba odsłon ogłoszenia:
911
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW

Zawód: key account manager Rodzaj: umowa o pracę
TONG YU Sp. z o. o.
od 4000 zł
UoP brutto/m-c
Wólka Kosowska
2019-10-11
od 4000 zł

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW (KEY ACCOUNT MANAGER) 161 A

Zakłady Chemiczne ANSER Sp.z o.o.
od 2250 zł
Wiskitki
2019-10-08
od 2250 zł