SalesHR

Manager Zarządzający Kliniką Stomatologii

  • Kraków, małopolskie

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Dyrektor/prezes

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest jedna z klinik stomatologicznych w Krakowie.
Szukamy osoby na nowo tworzone stanowisko:

Kraków

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie operacyjne kliniką, w tym koordynacja pracy zespołu (lekarze, asystenci, recepcja)
  • Utrzymywanie wysokich standardów jakości obsługi pacjentów i dbałość o ich zadowolenie (około 800 zabiegów miesięcznie)
  • Nadzorowanie procesów administracyjnych i finansowych kliniki, w tym budżetowania i raportowania
  • Rekrutacja, szkolenie i rozwój personelu
  • Wdrażanie strategii marketingowych i rozwijanie relacji z pacjentami
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów prawnych i etycznych w praktyce stomatologicznej
  • Analiza konkurencji, odpowiedzialność za strategię marketingową i docieranie do nowych, potencjalnych klientów (social-media, etc)

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku zarządzającym w sektorze zdrowia w prywatnej opiece medycznej (klinika/zakłady niepubliczne)
  • Umiejętności analityczne, organizacyjne, szerokie spojrzenie na działalność biznesową
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i zdolność do pracy pod presją
  • Dbanie o wynik finansowy kliniki i zwiększanie jej przychodów

Oferujemy

  • Umowę o pracę, wysokość wynagrodzenia do ustalenia
  • Dodatkowe premie od wypracowanej wyniku ponad to, które osiąga w tym momencie klinika bez managera
  • Przyjazną, kameralną atmosferę
  • Pracę bezpośrednio pod właścicielem firmy i szybką ścieżkę decyzyjną
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)