Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik ds. Rozliczeń - Wałbrzych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-05-01

Firma "ZoltOs.pl” Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa z sukcesem na gliwickim rynku od kilku lat.

Stawiamy sobie za cel wspieranie pracodawców w rekrutacji pracowników na stanowiska administracyjno-biurowe różnego szczebla.

Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym, to jest wynajmie pracowników pod kątem konkretnych projektów i na określone terminy oraz pozyskiwaniem wyselekcjonowanych kandydatów, którzy docelowo znajdują zatrudnienie w strukturach organizacyjnych klientów.

Certyfikat Agencji 10301

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, lidera w branży energetycznej i gazowej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby pełnej werwy, chętnie współpracującej z klientem, nastawionej na pozytywny z nim kontakt.

Stanowisko: Pracownik ds. Rozliczeń

rodzaj umowy: tymczasowa umowa zlecenie od zaraz do 30.06.2019r. z możliwością przedłużenia.

miejsce pracy: Wałbrzych

ilość: 1

Zakres czynności:

  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • realizacja procesów rozliczania i korygowania rozliczeń,
  • obsługa procesu wygaszania rachunków energetycznych,
  • obsługa korespondencji z klientami,
  • wprowadzanie danych do EXCELa,
  • wystawianie dokumentów i itp.,
  • skanowanie, rejestracja, dekretacja korespondencji oraz obsługa systemu obiegu dokumentów,
  • pozostałe czynności administracyjno-biurowe.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel - mile widziana) oraz urządzeń biurowych
  • zdolności analityczne i szybkiego uczenia się
  • doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany
  • umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Firma oferuje:

  • pracę w dużej korporacyjnej firmie
  • ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę
  • wynagrodzenie brutto za godzinę 14,70 zł
  • pracę biurową nie związaną z telemarketingiem!

Zawód:
Specjalista ds. analizy i statystyki
Miejsce pracy:
Wałbrzych
Forma zatrudnienia:
praca tymczasowa
Oferta dodana w dniu:
2019-04-17
Oferta wygasła w dniu:
2019-05-01
Liczba odsłon ogłoszenia:
90
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
InPost

Specjalista ds. Planowania i Raportowania

Zawód: specjalista ds. analizy i statystyki Rodzaj: umowa o pracę
InPost
InPost
Kraków
2019-06-19
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Pracownik ds. Rozliczeń

Zawód: specjalista ds. analizy i statystyki Rodzaj: praca tymczasowa
Sosnowiec
2019-06-06

POZOSTALI MATEMATYCY, AKTUARIUSZE I STATYSTYCY

Zawód: specjalista ds. analizy i statystyki Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1017 zł
brutto/m-c
Przemyśl
2019-06-03
od 1017 zł
brutto/m-c

STATYSTYK

od 1017 zł
brutto/m-c
Dzierżoniów
2019-04-04
od 1017 zł
brutto/m-c

STATYSTYK MEDYCZNY

od 1017 zł
brutto/m-c
Sulechów
2019-01-31
od 1017 zł
brutto/m-c