• Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz
  • 5 000-20 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

LINEMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szukasz wyzwania, które wykracza poza rutynę? Zmęczyły Cię plany sprzedażowe, które stawiają przed Tobą nieprzekraczalne bariery? Czujesz, że Twoje ambicje nie są doceniane, a Twój potencjał pozostaje niewykorzystany? Jeśli tak, to warto przyjrzeć się naszej ofercie.

Linemedia Sp. z o.o. jest operatorem portali internetowych: Autoline.com.pl, Machinryline.pl, Agronetto.pl oraz Forkliftonline.pl. Od ponad dwudziestu lat łączymy ze sobą sprzedających i kupujących na całym świecie, tworząc dla nich profesjonalne, komfortowe i bezpieczne warunki współpracy.

W Linemedia Sp. z o.o. stawiamy na zupełnie inną jakość pracy. U nas liczy się klarowność celów, a premia czeka na każde osiągnięcie. Ponad dwudziestodwuletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam stworzyć atmosferę opartą na profesjonalizmie i wzajemnym wsparciu.

Dołącz do naszej międzynarodowej społeczności jako przedstawiciel handlowy i przekonaj się, że praca może być pasją i motorem do sukcesu!

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz praca z nimi,

  • Planowanie procesu handlowego oraz raportowanie działań w CRM,

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,

  • Realizacja procesu sprzedażowego,

  • Podróże służbowe,

  • Udział w wydarzeniach branżowych, wspierających wizerunek firmy.

Wymagania

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy,

  • Wysoka kultura osobista, dobra prezencja i pozytywne podejście,

  • Prawo jazdy kategorii B - niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków,

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, Windows, Linux),

  • Znajomość języka angielskiego/rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Oferujemy

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji - ponad 22 lata na rynku,
  • Szkolenia na wstępie,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premią za osiągnięcia,

  • Bonus urodzinowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

  • Administratorem danych osobowych jest LINEMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 33-300 Nowy Sącz ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 6, NIP: 7343521044. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LINEMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 33-300 Nowy Sącz ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 6, NIP: 7343521044 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)