• Bielsko-Biała, śląskie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Konserwator

Makita Sp z o.o. to międzynarodowa korporacja z ponad 100-letnim doświadczeniem. To światowy lider w produkcji i sprzedaży: elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych oraz narzędzi ogrodowych (akumulatorowych, elektrycznych i spalinowych). To również wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne.

Zakres obowiązków

  • Kontrola, nadzór, konserwacja i wykonywanie okresowych przeglądów instalacji i urządzeń elektrycznych, cieplnych i sanitarnych,
  • Diagnozowanie, analizowanie oraz usuwanie awarii i uszkodzeń w instalacjach elektrycznych, cieplnych i sanitarnych,
  • Pilnowanie obowiązkowych przeglądów budynku/urządzeń,
  • Dokonywanie systematycznych przeglądów technicznych całego obiektu przy współpracy ze specjalistą ds. BHP,
  • Drobne naprawy sprzętów i urządzeń firmowych,
  • Nadzór nad podległą dokumentacją techniczną,
  • Przestrzeganie wymogów jakościowych i zasad BHP.

Wymagania

  • Wykształcenia min. średnie o profilu kierunkowym elektryk, energetyk lub pokrewne,
  • Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku,
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność, systematyczność, dokładność, terminowość, sumienność, zaangażowanie, inicjatywa,
  • Podstawowe umiejętności czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,
  • Podstawy obsługi komputera,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, oraz uprawnienia SEP G1 i G2.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o japońskich korzeniach, która działa na rynku międzynarodowym od 1915 roku, a w Polsce już od prawie 30 lat,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych w tym:

    - 13 -tka – czyli dodatkowa 13 pełna pensja wypłacana raz do roku w styczniu,

    - coroczne podwyżki wynagrodzeń przyznawane w miesiącu kwietniu,

    - nagrody jubileuszowe pierwsza już po 3 latach stażu pracy w wysokości minimalnego wynagrodzenia, natomiast po 20 latach stażu pracy będzie to kwota prawie 30 000 zł,

    - dofinansowanie socjalne dla wszystkich pracowników dwa razy do roku,

    - nagrodę roczną,

  • Umowę o pracę ze stałą stawką miesięczną, wypłacaną do 10 dnia każdego miesiąca,

  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin (bezpłatne prywatne wizyty lekarskie u specjalistów oraz badania obrazowe rezonans i USG),

  • Ubezpieczenie grupowe (Nationale Nederlande),

  • Pracę w zgranym zespole oraz przestrzeń na samodzielność w działaniu,

  • Pracę od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do godziny 16:00.

  • Administratorem danych osobowych jest MAKITA Sp. z o. o. 43-346 BIELSKO-BIAŁA Ul. Bestwińska 103, NIP: 6291002514. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do Makita Sp. z o.o. w celu realizacji bieżącej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)