DHL w Beringe (pracownik magazynu) HOLANDIA

Magazynier

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Poszukujemy pracowników magazynu w Beringe.

Praca od poniedziałku do piątku. Możliwe nadgodziny w tygodniu oraz w soboty lub niedzielę.

Zakres obowiązków

Praca polega na sortowaniu przesyłek kurierskich, etykietowaniu oraz przekładaniu przesyłek różnych rozmiarów.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego – min. A2 (podstawowy-komunikatywny)
  • prawo jazdy - kat.B (w przypadku par lub grup – 1 osoba na 2 musi posiadać prawo jazdy)
  • zaświadczenie o niekaralności (możliwość ubiegania się o takie zaświadczenie)

Oferujemy

  • pracę na pełen etat z gwarancją 40 godzin tygodniowo,
  • darmowy dojazd do pracy lub zwrot kosztów dojazdu własnym samochodem (max.7,12EUR dziennie).
  • ubranie pracownicze,
  • Stawkę 11,15 EUR za godzinę plus dodatki za nadgodziny:

o 18:00 – 07:00 – 30% extra,

o powyżej 40 godzin – 30% extra,

o sobota – 50% extra,

o niedziela 100% extra.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wiertz Rekrutacja w procesie rekrutacyjnym, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wiertz Rekrutacja również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Miejsce pracy
  • Holandia
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)