Starszy specjalista ds. kierowania marki pracodawcy w Biurze Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Czy wiesz, że możesz połączyć swój rozwój zawodowy z pracą w administracji publicznej? Mieć realny wpływ na to jak zmienia się rzeczywistość wokół Ciebie. Decydować o kierunkach rozwoju naszego kraju, zarówno w skali makro jak też i mikro.

Pracując z nami przekonasz się, że praca w administracji to wyzwania, udział w ciekawych projektach i wszechstronny rozwój. Z nami możesz rozwijać kompetencje, ciągle uczyć się i specjalizować m.in. w zakresie:

  • funduszy europejskich/ polityki rozwoju kraju,
  • partnerstwa publiczno-prywatnego,
  • współpracy międzynarodowej,
  • gospodarki przestrzennej.

SzukaMY osoby energicznej, pomysłowej, mającej wiedzę z zakresu onboardingu, komunikacji wewnętrznej i employer brandingu❕ Z nami nie ma nudy, bo realizujemy projekty bliskie ludziom: rekrutujemy, budujemy markę pracodawcy, angażujemy pracowników w rozmaite akcje #MFiPR.

JesteśMY otwarci na nowe wyzwania, lubimy się uczyć i dzielić wiedzą. Poznaj naszą ofertą i dołącz do nas!

Zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmować?

Osoba na tym stanowisku:

  • współtworzy i koordynuje projekty z zakresu komunikacji wewnętrznej w Ministerstwie, w tym prowadzi kampanie, działania, projekty informacyjne i promocyjne, inicjuje i organizuje wydarzenia integrujące i aktywizujące pracowników
  • prowadzi działania employer-brandingowe (związane z budowaniem marki pracodawcy), w tym tworzy treści na profil Linkedin, bierze udział w targach pracy
  • organizuje praktyki studenckie, staże i wolontariat
  • realizuje zadania związane z onboardingiem (wprowadzeniem nowych pracowników do pracy)
  • realizuje projekty rekrutacyjne w Ministerstwie, które obejmują m.in. weryfikacje opisów stanowisk pracy, projektowanie ogłoszenia, weryfikowanie aplikacji kandydatów pod kątem formalnym, udział w pracach zespołu rekrutacyjnego.

Wymagania

Kogo poszukujemy ?

Potrzebne ci będą:

wykształcenie: wyższe

doświadczenie zawodowe: 2 lata doświadczenia w zakresie komunikacji wewnętrznej lub budowania marki pracodawcy, w tym w realizacji działań onboardingowych i organizacji eventów

pozostałe wymagania niezbędne:

  • wiedza z zakresu technik, narzędzi wykorzystywanych w ramach komunikacji wewnętrznej w organizacji
  • umiejętność korzystania z mediów społecznościowych, w szczególności LinkedIn, w celach związanych z budowaniem wizerunku
  • umiejętność organizacji eventów
  • umiejętność tworzenia materiałów promocyjnych, w tym grafik i filmów na potrzeby mediów społecznościowych
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, w tym umiejętność pisania tekstów informacyjnych (tzw. „lekkie pióro”), kreatywność, myślenie analityczne
  • angielski B1

Oferujemy

Co oferujemy?

  • Finanse i rozwój zawodowy: dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy, trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych
  • Elastyczne formy zatrudnienia i świadczenia pracy: telepraca, możliwość rozpoczynania i kończenia pracy w przedziale czasowym między 7.00 a 9.00, możliwość obniżenia pracownikom wymiaru czasu pracy w trudnym dla nich okresie albo możliwość wcześniejszych wyjść z pracy w celu załatwienia sprawy osobistej połączone z późniejszym odpracowaniem, pokój do pracy dla rodzica z dzieckiem, możliwość przyjścia do pracy z dzieckiem
  • Sport i rekreacja i zdrowie: Platforma Benefit, możliwość dofinansowania kart sportowych lub zajęć sportowo-rekreacyjnych, miejsce do ćwiczeń lub zajęcia sportowo-rekreacyjne w miejscu pracy i sanitariaty, pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i dzieci pracowników, możliwość zakupu dodatkowego ubezpieczenia medycznego
  • Administratorem danych osobowych jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 00-926 Warszawa Wspólna 2/4, NIP: 5262895199. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 00-926 Warszawa Wspólna 2/4, NIP: 5262895199 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Wynagrodzenie
  • 5 480 - 5 486 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 24 dni)