Operator maszyn tekstylnych. Praca od zaraz dla Pań i Panów

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Grupa Konsultacyjna

Business Care Poland Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej o numerze KRAZ 11044. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Operator maszyn tekstylnych, mile widziane Panie i Panowie!

Zakres obowiązków

w zależności od przydzielonego stanowiska pracy do Twoich obowiązków należeć może:
- pomoc operatorom maszyn produkcyjnych w procesie produkcji wyrobów tekstylnych
- samodzielna obsługa narzędzi i maszyn wytwarzających i obrabiających wyroby tekstylne
- bieżące utrzymanie ciągłości produkcji poprzez uzupełnianie kończących się materiałów naturalnych/syntetycznych na stanowisku pracy

Wymagania

- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (w tym nocnym)

Oferujemy

- oprowadzenie po produkcji przed podjęciem zatrudnienia
- okres wdrożeniowy na stanowisku pracy
- umowę o pracę
- wynagrodzenie zasadnicze oraz stałą nagrodę frekwencyjną w wysokości 300 zł brutto
- możliwość pracy w soboty dla osób chętnych (dodatek 100%)
- inne benefity pieniężne

  • Administratorem danych osobowych jest Grupa Konsultacyjna 15-113 Białystok 38/IV p., NIP: 5431306545. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Konsultacyjna 15-113 Białystok 38/IV p., NIP: 5431306545 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Białystok
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)