Doradca klienta - sprzedawca elektronarzędzi i sprzętu ogrodniczego

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Nasza firma Hołysz Narzędzia i Serwis zajmuje się sprzedażą oraz naprawą elektronarzędzi i urządzeń ogrodniczych. Jesteśmy autoryzowanym dilerem renomowanych marek Stihl, Stiga, Milwaukee, Makita, Weibang. Posiadamy dwa sklepy w Bielsku-Białej - przy ulicy Górskiej 1a oraz Katowickiej 19, a także sklep internetowy - www.narzedzia-holysz.pl.

Z roku na rok rozrastamy się coraz bardziej i zyskujemy nowych klientów, a nasz zespół wymaga poszerzenia o kolejnych zdolnych pracowników.

Firma Hołysz Narzędzia i Serwis zajmuje się sprzedażą oraz naprawą elektronarzędzi i urządzeń ogrodniczych. Jesteśmy autoryzowanym dilerem renomowanych marek Stihl, Stiga, Milwaukee, Makita. Posiadamy dwa sklepy w Bielsku-Białej - przy ulicy Górskiej 1a oraz Katowickiej 19, a także sklep internetowy - .

Zakres obowiązków

  • obsługa klienta,
  • wystawianie faktur i paragonów,
  • sporządzanie ofert dla klientów,
  • sporządzanie zamówień dla klientów,
  • dbanie o porządek,
  • przyjmowanie oraz wydawanie towaru,
  • przyjmowanie sprzętów do napraw serwisowych,

Wymagania

  • doświadczenie w handlu
  • umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole,
  • odpowiedzialność,
  • chęć nauki.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • szkolenia,
  • Administratorem danych osobowych jest TOMASZ HOŁYSZ NARZĘDZIA I SERWIS 43-300 Bielsko-Biała Górska 1a, NIP: 5492186325. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: TOMASZ HOŁYSZ NARZĘDZIA I SERWIS , Górska 1A , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5492186325zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 7 dni)