RK Exclusive Doors

Pracownik produkcji

  • Bielsko-Biała, śląskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

RK Exclusive Doors jest wiodącym producentem wysokiej jakości drzwi wejściowych w Europie. Odnosimy sukcesy szczególnie, dzięki wyjątkowym rozwiązaniom dla klienta wymagającego i ekskluzywnego. Nasze drzwi sprzedajemy za pośrednictwem dealerów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • montaż konstrukcji aluminiowych na hali
  • prace przy szkleniu wraz z obróbkami blacharskimi
  • obsługa maszyn do obróbki aluminium
  • obsługa sprzętu budowlanego

Wymagania

  • doświadczenia w montażu stolarki aluminiowej
  • doświadczenia przy montażu otworówki
  • umiejętności obsługi maszyn CNC do obróbki aluminium
  • samodzielności, solidności, dokładności w wykonywaniu wszelkich prac

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
    • możliwości rozwoju zawodowego,
    • praca w międzynarodowym środowisku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pakiety świadczeń socjalnych, pakiety sportowe
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dodatki świąteczne
    • Karta Multisport
    • Nowoczesne biuro
    • Prywatna opieka lekarska
    • Spotkania integracyjne
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Szkolenia, kursy, konferencje
    • Ubezpieczenie grupowe
    Dowiedz się więcej o pracodawcy
    Video
    • Administratorem danych osobowych jest:
      RK Aluminium Robert Karasek, ul. ks. Józefa Londzina 31, 43-382 Bielsko-Biała, NIP : 937 - 227 - 49 - 74.
      Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:RK Aluminium Robert Karasek, ul. ks. Józefa Londzina 31, 43-382 Bielsko-Biała, NIP: 9372274974zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
    Dodana
    Wygasa (za 12 dni temu)