• Bielsko-Biała, śląskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Niepubliczne Placówki Oświatowe JONATAN

Podążamy za dzieckiem wspierając je w trudnej wędrówce edukacyjnej.

Placówka Oświatowa JONATAN w Bielsku- Białej w związku z dynamicznym rozwojem zatrudnią kierowcę.

Zakres obowiązków

  • drobne zakupy spożywcze
  • transport jedzenia do placówek
  • transport dzieci na basen, salę gimnastyczną, wycieczki, kino, itp.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • znajomość topografii miasta lub sprawne posługiwanie się nawigacją,
  • rzetelność i pozytywne nastawienie do pracy,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • punktualność i uczciwość,

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat (7000 zł brutto)
  • pełne ubezpieczenie i prawa wynikające z Kodeksu Pracy
  • pracę w młodym, energicznym i inspirującym zespole
  • niezbędne narzędzia i środki do pracy
  • Placówka Oświatowa Jonatan s.c. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  • Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Placówka Oświatowa Jonatan s.c. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)