Analityk Biznesowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.07.2022

Specjalista ds. analizy i statystyki

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

Zakres obowiązków

  • Pełne zaangażowanie w cykl życia rozwoju produktu i określanie wymagań, od powstania projektu do wydania produktu,
  • Negocjacje z zespołami marketingu i rozwoju oprogramowania,
  • Współpraca lub wizyty u klientów na całym świecie w celu zbierania wymagań, walidacji i testów beta.
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją i wymaganiami.
  • Przegląd i zatwierdzanie wymagań w trakcie rozwoju oprogramowania.
  • Wsparcie przy wprowadzaniu produktów na rynek na całym świecie oraz wewnętrzne sesje szkoleniowe.

Wymagania

  • Masz podstawową znajomość środowiska informatycznego w zakresie sprzętu i oprogramowania.
  • Masz za sobą pierwsze doświadczenia w obszarze procesu wytwarzania oprogramowania (staż też się liczy:-)).
  • Posługujesz się płynnie językiem angielskim i nie masz oporów przed używaniem go w codziennej pracy.
  • Myślisz logicznie, jesteś dociekliwy/a i masz bardzo wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Lubisz pracę z dokumentacją.
  • Znajomość głównych kluczowych aspektów faz inżynierii wymagań.

Rola ta może wymagać podróży w wymiarze ok 20%.Certyfikat REQB/ IREB (Requirements Engineering Qualifications Board) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Bonus roczny,
  • Rozliczenie praw autorskich,
  • Opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Karta sportowa/ dostęp do platformy benefitowej,
  • Kursy języków obcych dofinansowane przez firmę,
  • Możliwość pracy zdalnej 3 dni w tygodniu (staramy się podchodzić elastycznie),
  • Pracę w zespole, dla którego jakość wykonania produktu jest szalenie ważna,
  • Zespół chętnie dzielący się wiedzą,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość wykorzystania znajomości języka angielskiego w codziennej pracy,
  • Praca w międzynarodowej firmie z możliwościami rozwoju.
  • Przed przejściem dalej, prosimy o zapoznanie się z poniższym oświadczeniem:

    Bardzo poważnie podchodzimy do kwestii prywatności danych i chcemy zapewnić, że wszystkie informacje, które przechowujemy w naszym systemie, będą traktowane poufnie i wyłącznie w celu obsadzenia naszych otwartych stanowisk odpowiednim Kandydatem, mamy nadzieję, że będzie to właśnie Pani/Pan. W pełni przestrzegamy obowiązujących przepisów o ochronie danych. Prosimy o zapoznanie się z naszą pełną polityką tutaj.

  • Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych do aktualnych i przyszłych pozycji. Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych do aktualnej pozycji.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)