!function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return;n = f.fbq = function () {n.callMethod ? n.callMethod.apply(n, arguments) : n.queue.push(arguments)};if (!f._fbq) f._fbq = n;n.push = n;n.loaded = !0;n.version = '2.0';n.queue = [];t = b.createElement(e);t.async = !0;t.src = v;s = b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t, s)}(window, document, 'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '303246673786053'); fbq('track', 'PageView'); !function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

OPERATOR MASZYN - USŁUGI STOLARSKIE

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.02.2022

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma Bimeb S.C Magdalena Biłko, Krzysztof Niciecki to firma działająca na rynku polskim od 2013 roku, zajmująca się hurtową sprzedażą produktów związaną z branżą meblarską.

Siedziba firmy mieści się w Cieszynie przy ul. Bielskiej 136.

Zatrudnimy osobę na stanowisko Operatora Maszyn - USŁUGI STOLARSKIE

Stanowisko w naszej firmie, które pozwoli na rozszerzenie oferty i zaproponowanie klientom nowych możliwości z wykorzystaniem płyt meblowych, akcesoriów meblowych/oświetleniowych.

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny okleiniarki lub formatki lub CNC firmy Seron 1325 Expert,
  • Realizacja zleceń produkcyjnych,
  • Kontrola jakościowa wykonanych zleceń,

Wymagania

  • Dokładność, solidność i terminowość i zaangażowanie,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w usługach stolarskich na maszynach stolarskich,
  • Mile widziana znajomość branży stolarskiej/meblowej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • umowa na czas nieokreślony,
  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, kreatywności i rzetelnego wykonywania zleceń,
  • premie uznaniowe,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • bezpłatna opieka lekarska.
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Bimeb S.C. Magdalena Biłko, Krzysztof Niciecki , Bielska 136, 43-400 Cieszyn, NIP: 5482670462
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Bimeb S.C. Magdalena Biłko, Krzysztof Niciecki , Bielska 136, 43-400 Cieszyn, NIP: 5482670462 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Cieszyn pow. cieszyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)