Praca przy produkcji żywności ekologicznej i wegańskiej

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-08-13

Ogłoszenie na stanowisko Praca przy produkcji żywności ekologicznej i wegańskiej - Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain – jeden z najlepszych pracodawców wg Forbes. Na rynku od 23 lat.

Poszukujemy osób do pracy przy produkcji żywności w Niemczech. Wyjedź i zacznij zarabiać!

Zakres obowiązków:

  •  Praca przy produkcji żywności
  •  Napełnianie maszyn i worków
  •  Ważenie i załadunek towaru na palety
  •  Prace pomocnicze - proste czynności

Wymagania:

  • Motywacja i chęci do pracy
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stawka 10,77€ brutto/h
  • Nadgodziny płatne 13,46€ brutto/h
  • 100€ netto za pracę w soboty
  • Bez znajomości języka i doświadczenia
  • Praca w trybie zmianowym
  • Wykonywana praca jest łatwa – z pewnością sobie poradzisz
  • Stała opieka polskojęzycznego opiekuna projektu w Niemczech
  • 25 dni urlopowych płatnych w ciągu roku
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Świetna atmosfera w miejscu pracy
  • Tanie zakwaterowanie – 8€/doba
  • Legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec
  • Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić 500 zł za jedną poleconą do pracy osobę (do 16.07)

    Agencja zatrudnienia numer 5612
Zawód:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy:
Niemcy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę tymczasową
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
14-07-2021
Oferta wygasła w dniu:
13-08-2021

Adres firmy

ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)
Dla pracodawców (osoby prywatne)