Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 19755        SUBSKRYBUJE: 6890

Project Launch Manager

Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Zakres obowiązków:

Mission: Leads launch(es) associated to projects. Ensures flawless production ramp-up managing all site functions & contributors. Responsible for manufacturing/production quality objectives (process standards, timing, capacity, logistic). Interfaces project development team, coordinates local customer communication, reports progress development.

Responsibilities:

  • Ensure achievement of project objectives in terms of manufacturing;
  • Validate capacity available and investments in production site;
  • Follow-up of non quality cost and quality improvement plans;
  • Ensure readiness of project at internal and customer milestones;
  • Participe to Design Review, Process & Logistic Review
  • Is accountable for budget management (all Site resources);
  • Ensure appraisal and development of Project Team Members;
  • Lead communication with customer and development centers;
  • Ensure pre-serial deliveries on time.

Wymagania:

Requirements:

  • Master degree in engineering;
  • At least 4 years professional experience in launching new projects, preferably in automotive branch;
  • Highly developed interpersonal skills;
  • Fluent English;
  • Teamwork spirit, ability to cope with stress, customer orientation.

Firma oferuje:

We offer:

  • Employment in international production company with high quality standards of work, a leading multinational high-tech automotive supplier;
  • Competitive salary;
  • Good working conditions, healthcare and other social benefits.

Jak aplikować - informacje:

All interested in this position are asked to apply via link:

Protection ​clause: "I hereby agree for processing my personal information included in my aplication for recruitment purposes realized by Valeo Autosystemy Sp. z o.o. and Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o. (accordance with the regulation regarding the protection data passed on the following date: 29.08.97) I also agree for preserve and process my personal data included in my application in future recruitment processes by or for the date administrator."

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV  na adres email:

poland.work.mailbox@valeo.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o. oraz Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

 Chcąc wziąć udział w przyszłym procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:

“Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”