Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1149        SUBSKRYBUJE: 7144

Pracownik ekipy doczyszczającej

Zakład pracy chronionej zajmujący się usługą utrzymania czystości.

Zakres obowiązków:

W zawiązku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy Pana do prac w ekipie sprzątającej.

Praca polega na doczyszczaniu ręcznym oraz maszynowym obiektów, zakładaniu polimerów, myciu okien, koszeniu trawy itp.

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność.

Firma oferuje:

  • Oferujemy umowę zlecenie oraz 15 zł/ h

Jak aplikować - informacje:

Nr kontaktowy: 512 053 460 lub 504 257 056

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Solcom-Bayard , Janickiego 20B, 60-542 Poznań, NIP: 778 10 07 933
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Telefon: 504 257 056