Specjalista ds. handlu

Indorama Ventures Recycling Poland Sp. z o.o.

our main activity is the processing of waste PET bottles.

We have a solid presence as one of the leading companies recycling PET materials in Poland.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca współpraca i utrzymanie pozytywnych relacji z aktualnymi dostawcami polskimi i zagranicznymi
  • aktywne poszukiwanie nowych dostawców na rynku krajowym i zagranicznym
  • planowanie, nadzorowanie oraz bieżąca kontrola kompleksowej realizacji procesu zakupu,
  • współpraca z firmami transportowymi realizującymi dostawy surowca podstawowego ,
  • prognozowanie, tworzenie harmonogramów  dostaw, monitorowanie terminowości dostaw,
  • realizacja procesów reklamacyjnych względem dostawców,
  • stałe monitorowanie i analizowanie rynku pod względem kosztowym i jakościowym surowca,
  • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień, koncepcji zakupowych związanych z prowadzonymi procesami zakupowymi,
  • współpraca w ramach międzynarodowej korporacyjnej organizacji zakupowej,

Wymagania:

  • wykształcenia średniego lub wyższego, mile widziane techniczne
  • doświadczenia w pracy związanej z zakupami, we współpracy z dostawcami i usługodawcami
  • bardzo dobrej praktycznej znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),
  • zaawansowanej znajomość języka angielskiego, pozwalającej na swobodny kontakt biznesowy
  • umiejętność planowania i organizowania pracy, ustalania priorytetów w realizacji zadań, zdolności analitycznych
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowania i inicjatywy własnej,
  • prawa jazdy kat.B
  • dyspozycyjności polegającej na częstych wyjazdach służbowych ( krajowych i zagranicznych)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, w tym kompetencji językowych poprzez korzystanie z języka obcego w codziennej pracy
  • szkolenia i wdrożenie pracownika
  • pakiet socjalny (karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny)
  • perspektywę dalszego rozwoju w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Indorama Ventures Recycling Poland Spółka z.o.o

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( RODO) w związku z procesem rekrutacji do Indorama Ventures Recycling Poland Sp. z o.o..informujemy, iż :

1)      Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Indorama Ventures Recycling Poland Sp. z o.o.

z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul.Konwojowej 96 tel.033/ 497 43 00 info@pl.indorama.net

2)      w sprawach związanych z Pani/Pana danymi osobowymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych – Dorota Klisiewicz  tel.33/ 497 43 00

3)      Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego ( Art. 6 ust. 1 lit. b RODO ) w zakresie wynikającym z przepisów prawa ( Art. 221 ustawy z 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy ( Dz.U.2018 poz.917 ze zm.)); a w przypadku innych danych, w tym danych do kontaktu - na podstawie zgody ( Art. 6 ust. 1 lit. a RODO ), która może być odwołana w dowolnym momencie

4)      Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji procesu aktualnej   rekrutacji oraz 6 miesięcy po zakończeniu procesu aktualnej rekrutacji

5)      w przypadku wyrażonej przez Panią/Pana zgody na wykorzystanie danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres                         12 miesięcy  po zakończeniu aktualnej rekrutacji

6)      posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo           do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

7)      posiada Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

8)      ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy prawa        ( Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

9)      podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest obligatoryjne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

10)   Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

11)   Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV wraz z informacjami, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 917 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. W przypadku dołączenia innych danych, w tym danych do kontaktu wymagane jest wyrażenia zgody na ich przetwarzanie w procesie rekrutacji. Prosimy również o dopisanie na przesłanych dokumentach : oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia przez Indorama Ventures Recycling Poland Sp. z o.o. z siedziba w Bielsku-Białej przy ul. Konwojowej 96 obecnego postępowania rekrutacyjnego na stanowisko specjalisty ds. zakupów lub oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia przez Indorama Ventures Recycling Poland Sp. z o.o. z siedziba w Bielsku-Białej przy ul. Konwojowej 96 obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach prowadzonych przez IMP POLOWAT Spółka z o.o.
Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
08-03-2021
Oferta wygasa w dniu:
17-03-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRANPAK sp. z o.o.

Specjalista ds. zakupów

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Andrychów
08-03-2021 POLECANA
LONTEX

Kierownik działu zaopatrzenia / zakupów

LONTEX
LONTEX
04-03-2021