Amiblu Poland Sp. z o.o.

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!

PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza - Strzemieszyce, ul. Koksownicza 11

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Dokonywanie przeglądów i przeprowadzanie bieżących napraw w ramach posiadanych przez siebie kwalifikacji oraz uprawnień;
  • Usuwanie usterek i awarii;

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (praca pon. – pt. na 3 zmiany);
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego;
  • praktyczna wiedza techniczna z zakresu elektromechaniki, mechaniki i budowy maszyn;
  • umiejętność pracy ze schematami oraz rysunkiem technicznym;
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;
  • umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do nauki i dzielenia się wiedzą;
  • prawo jazdy kat. B oraz obsługa komputera (przygotowywanie raportów);
  • stosowanie się do norm oraz procedur BHP i Jakości;
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic z poziomu „0” oraz podestów ruchomych;
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze oraz eksploatacyjne SEP G1 i G2;

Oferujemy

  • umowa o pracę bez pośredników;

  • możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia;

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w ramach działowej matrycy umiejętności;

  • atrakcyjna stawka zasadnicza zależna od doświadczenia i umiejętności;

  • premia miesięczna do 15% wynagrodzenia zasadniczego – oparta na wskaźnikach grupowych i indywidualnych;

  • wewnętrzne szkolenia wprowadzające;

  • dodatkowy płatny dzień wolny – Święto Pracownika Amiblu;

  • bonus w Programie Poleceń Pracowniczych;

  • pakiet socjalny;

  • prywatna opieka medyczna;

  • kafeteria benefitów

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NW;

  • możliwość korzystania z mobilnej, wewnętrznej aplikacji firmowej;
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet socjalny
Program poleceń pracowników
Prywatna opieka lekarska
Stabilne warunki zatrudnienia
System premiowy
Szkolenie stanowiskowe
Ubezpieczenie grupowe
  • Administratorem danych osobowych jest Amiblu Poland Sp. z o.o. 41-300 Dąbrowa Górnicza ul. Koksownicza 11, NIP: 9542355997. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Amiblu Poland Sp. z o.o. , ul. Koksownicza 11, , 41-300 Dąbrowa Górnicza, NIP: 9542355997zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Dąbrowa Górnicza
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)

Pracodawca Amiblu Poland Sp. z o.o.