TALMET S.C. Marian Kućka, Kamil Puchałka

Pracownik Produkcji Stolarki Aluminiowej

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

TALMET S.C.

Firma Talmet specjalizuje się w szeroko pojętej stolarce aluminiowej. Wiele lat obecności na rynku przekuliśmy w doświadczenie, dzięki któremu możemy dostarczyć Ci najwyższej jakości produkty, takiej jak okna i drzwi HST, czy drzwi zewnętrzne.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma Talmet - producent stolarki okienno - drzwiowej zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko

Pracownika Produkcji Stolarki Aluminiowej.

Miejsce pracy: Kozy (śląskie)

Zakres obowiązków

  • składanie drzwi i okien z aluminium

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemów Aliplast lub Aluprof (warunek konieczny),
  • dokładność i precyzja,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • samodzielność

Oferujemy

  • pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • przyjazną atmosferę
  • Administratorem danych osobowych jest:
    TALMET S.C. Marian Kućka, Kamil Puchałka , ul. Krakowska 85B, 43-340 Kozy, NIP: 547 02 86 060
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:TALMET S.C. Marian Kućka, Kamil Puchałka , ul. Krakowska 85B, 43-340 Kozy, NIP: 547 02 86 060zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kozy pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)