Klingspor Sp. z o.o.

Operator pras sztabowy/ pakowacz-kontroler

  • Kozy, śląskie pow. bielski

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Od blisko 130 lat firma Klingspor wyznacza światowe standardy w zakresie techniki szlifowania. W naszych zakładach produkcyjnych wytwarzanych jest ponad 50 000 artykułów, między innymi z grupy wyrobów ściernych na podłożu, tarcz do cięcia i szlifowania, ściernic listkowych talerzowych i ściernic listkowych nasadzanych, tarcz diamentowych - przeznaczonych do najróżniejszych obszarów zastosowań. Nasze zakłady produkcyjne i handlowe, zlokalizowane w 36 miejscach na świecie, zatrudniają łącznie blisko 3000 pracowników, pozwalając na elastyczne dostosowanie profilu produkcji do potrzeb rynków regionalnych. Nasz zespół to między innymi: ponad 300 doradców terenowych, wysoko wykwalifikowanych techników i inżynierów, którzy pomagają naszym klientom na miejscu w prawidłowym doborze wyrobów. Wykształcone standardy, jakość, niezawodność i perfekcyjny serwis klienta, połączone z najnowszymi technologiami produkcji stanowią podstawę trwałego sukcesu wyrobów Klingspor i powodują, iż nasze przedsiębiorstwo należy do wiodących w branży wyrobów ściernych.

Zakres obowiązków

  • praca trzyzmianowa przy obsłudze pras na wydziale tarcz
  • wynagrodzenie w systemie akordowym

Wymagania

Wykształcenie:

  • zawodowe
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku operator pras

Cechy osobowe:

  • Komunikatywność
  • Dyscyplina
  • Zaangażowanie
  • Rzetelność

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowego koncernu
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie w systemie akordowym
  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS
  • Pakiety medyczne
  • Administratorem danych osobowych jest Klingspor Sp. z o.o. 43-382 Bielsko-Biała ul. Tadeusza Regera 58, NIP: 5471016121. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Klingspor Sp. z o.o. 43-382 Bielsko-Biała ul. Tadeusza Regera 58, NIP: 5471016121 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)