Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.10.2022
SOLSAFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Specjalista ds. technicznych Fotowoltaika

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Firma Solsafe powstała z połączenia dwóch odrębnych działalności, które już od wielu lat zajmują się systemami fotowoltaicznymi, tj.: Solsafe Krzysztof Mazur – firmie, która wyspecjalizowała się w profesjonalnym wykonawstwie wielkopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych oraz OZE TECHNIKA Michał Nykiel – firmie która jest ekspertem w dziedzinie projektowania instalacji.

Razem… możemy więcej! Nasze doświadczenie oraz zaangażowanie jest gwarancją, że wykonana przez nas instalacja będzie się cechowała bezawaryjnością oraz będzie osiągać najwyższe sprawności.

W roku 2020, zdecydowaliśmy się na połączenie firmy Solsafe oraz NR-GO, czego wynikiem jest utworzenie Grupy Solsafe. Znamy się od bardzo dawna. Przyjaźnimy się i pracujemy razem od lat.
Od teraz już oficjalnie! Aby utrzymać wysoki poziom obsługi i zapewnić klientom rozwiązania fotowoltaiczne z uwzględnieniem ich preferencji i najnowszych trendów…
Od dziś pod wspólnym szyldem„ Grupa Solsafe"

W związku z rozwojem rynku w branży PV, a także powiększaniem się naszej organizacji, szukamy do współpracy Specjalistę ds. technicznych

Zakres obowiązków

  • Dobór mocy instalacji do zapotrzebowania energetycznego obiektu
  • Weryfikacja techniczna możliwości zabudowy instalacji wskazanych lokalizacjach
  • Sporządzanie dokumentów WZ
  • Przygotowanie zgłoszeń mikroinstalacji
  • Przygotowywanie wizualizacji instalacji PV (w programie PV Sol / PV syst / AUTOcad)
  • Współpraca z inwestorami / projektantami / dostawcami / instalatorami

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży OZE lub w branży pokrewnej związanej z ochroną środowiska
  • Mile widziana obsługa programów w środowisku CAD (2D)
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: odnawialne źródła energii, ochrona środowiska, budownictwo, energetyka lub pokrewne)
  • Umiejętność przyswajania nowej wiedzy z różnych dziedzin
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność
  • Umiejętność organizacji czasu pracy oraz pracy zdalnej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Szkolenia z zakresu programów branżowych (PV Sol / PV Syst)
  • Narzędzia pracy, tj. komputer, telefon
  • Szkolenia wdrożeniowe i techniczne z zakresu prowadzenia projektów dot. farm fotowoltaicznych
  • Ciekawe projekty, możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość rozwoju kompetencji (uprawnienia SEP, UDT, BHP)
  • Administratorem danych osobowych jest SOLSAFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-300 Bielsko-Biała ALEJA ARMII KRAJOWEJ 220, NIP: 5472217040. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SOLSAFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-300 Bielsko-Biała ALEJA ARMII KRAJOWEJ 220, NIP: 5472217040 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Wynagrodzenie
  • 5 000 - 8 000 PLN / mies. netto Kontrakt B2B
  • 4 000 - 7 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (4 dni)