Mateusz Kruczek

Sprzedawca w Centrum Ogrodniczym

  • Jasienica, śląskie pow. bielski

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma ogrodnicza "Kruczek" działa na rynku od 1997 roku świadcząc kompleksowe usługi w zakresie urządzania i pielęgnacji terenów zielonych. Pracujemy z zaangażowaniem i pasją, a dzięki zdobytemu doświadczeniu realizujemy najbardziej złożone projekty ogrodnicze.

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż artykułów ogrodniczych i roślin ozdobnych,
  • Przyjmowanie towarów na magazyn,
  • Sporządzanie zamówień,
  • Pielęgnacja roślin ozdobnych,
  • Fachowe doradztwo dla klienta.

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w branży ogrodniczej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca jednozmianowa w godz. 8.00-16.00,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Administratorem danych osobowych jest Mateusz Kruczek 43-384 Jaworze ul. Zdrojowa 225, NIP: 9372253009. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mateusz Kruczek 43-384 Jaworze ul. Zdrojowa 225, NIP: 9372253009 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)