AAS Recruitment

Operator/ka wsparcia produkcji (bez doświadczenia)

  • Bielsko-Biała, śląskie

Operator maszyn

Umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

W Bielsku na teren zakładu produkcyjnego z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatek i kandydatów zainteresowanych pracą od zaraz.

Zakres obowiązków

  • szlifowanie, polerowanie i czyszczenie elementów
  • obsługa maszyn produkcyjnych- doświadczenie nie jest wymagane

Wymagania

  • gotowość do pracy zmianowej
  • nastawienie na długofalową współpracę
  • sumienność, zaangażowanie

Oferujemy

  • stabilną współpracę bez doświadczenia
  • możliwość szybkiego zarobku
  • stawkę godzinową
  • dodatki: +20% noc, +50% sobota +100% niedziela
  • 3 zmiany
  • umowę zlecenie (płatne chorobowe- składki ZUS)
  • wsparcie od pierwszych dni współpracy
  • kartę Multisport
  • grupowe ubezpieczenie, PPK
  • możliwość zaliczek już po 2 miesiącach współpracy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AAS RECRUITMENT sp. z o.o.
    ul. Focha 53/5, 42-200 Częstochowa zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)