ALUDYNE.COM

Staż w Dziale Jakości/Laboratorium

  • Bielsko-Biała, śląskie

Inżynier jakości

Umowa zlecenie

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Praca stacjonarna

Firma Aludyne to wiodący, globalny producent odlewanych z aluminium, magnezu i żeliwa oraz obrobionych maszynowo elementów części samochodowych. Aludyne zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych oraz szytych na miarę, rozwiązań inżynieryjnych i produkcyjnych dla produktów o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa samochodów. Firma posiada swoje fabryki w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Chinach.

Działalność firmy Aludyne Poland w Polsce rozpoczęła się w Bielsku-Białej w kwietniu 2021. Firma Aludyne zakupiła linie produktową CastLight (zakład odlewni) od firmy Shiloh Industries. Obecnie zakład w Bielsku-Białej zatrudnia około 230 pracowników i zajmuje się produkcją elementów strukturalnych z magnezu dla branży motoryzacyjnej: struktury deski rozdzielczej, siedzeń oraz konstrukcji dachów do kabrioletów. Głównymi obszarami produkcyjnymi w zakładzie są: odlewnia, obróbka CNC oraz szlifiernia.

Studiujesz, lecz oprócz teorii chcesz zdobyć praktyczne umiejętności? A może dopiero ukończyłeś studia, poszukujesz pracy, ale brakuje Ci doświadczenia? Dobrze trafiłeś - to właśnie Ciebie szukamy w ramach programu płatnych stażów w Dziale Jakości i Laboratorium w Aludyne Poland.

Zakres obowiązków

Jako stażysta będziesz ważnym członkiem zespołu i Twoja praca będzie realnym wkładem w jego wyniki. Zostaniesz zapoznany z funkcjonowaniem danego działu oraz wprowadzony w kluczowe dla niego zadania i obowiązki. Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który będzie Twoim wsparciem podczas całego stażu. Rozwiniesz z nami umiejętności praktyczne, które są niezbędne na rynku pracy.

Wymagania

  • absolwent lub student kierunku związanego ze stażem,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • chęć rozwoju i nauki,
  • dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu.

Oferujemy

  • umowę zlecenie na czas trwania stażu,
  • wsparcie opiekunów-specjalistów w trakcie całego stażu (to oni będą Ci przekazywać specjalistyczną wiedzę),
  • możliwość rozpoczęcia kariery w międzynarodowej firmie z branży automotive,
  • pakiet dedykowanych szkoleń wewnętrznych,
  • stołówkę pracowniczą oraz posiłki finansowane przez firmę,
  • bony Sodexo za 100 dni bez wypadku,
  • dofinansowanie do karty Multisport.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta Multisport
  • Pakiet socjalny
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Aludyne Poland Sp. z o.o. , ul. Wyzwolenia 84 , 43-300 Bielsko Biała, NIP: 5272946745
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Aludyne Poland Sp. z o.o. , ul. Wyzwolenia 84 , 43-300 Bielsko Biała, NIP: 5272946745 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 24 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)