AFFECT Sp. z o.o.

Specjalista ds. obsługi klienta eksportowego Bielsko-Biała

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

AFFECT Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma z branży kosmetycznej.

Zakres obowiązków

  • aktywna bieżąca obsługa i wsparcie klientów,

  • rozwój biznesowy klientów,

  • przygotowanie ofert handlowych,

  • przygotowanie dokumentacji eksportowej,

  • spotkania „face to face” z klientami, osobiście oraz z wykorzystaniem dostępnych technologii,

  • udział w targach branżowych oraz szeregu wydarzeń organizowanych przez firmę.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (znajomośc języków: niemieckiego lub włoskiego bęzie dodatkowym atutem),

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point) oraz programu Canva,

  • szeroka wiedza biznesowa i branżowa,

  • wielozadaniowość, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją,

  • gotowośc do wyjazdów służbowych,
  • łatwośc w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji ze współpracownikami i klientami,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem eksportowym,
  • prawo jazdy.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju,
  • premię zależną od wyników pracy,
  • dodatkowe ubezpieczenie.

  • Administratorem danych osobowych jest AFFECT Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Michałowicza 46/2, NIP: 5472154948. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AFFECT Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Michałowicza 46/2, NIP: 5472154948 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)