Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.09.2022
PREZMETAL

Operator maszyn CNC

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

PREZMETAL

Firma produkcyjna PREZ-METAL CNC Precyzyjna Obróbka Metali z siedzibą w Buczkowicach ul. Romana Białka 12, poszukuje pracownika na stanowisko: Operator maszyn CNC.

Zakres obowiązków

  • obsługa tokarek i frezarki CNC
  • kontrola i weryfikacja parametrów maszyn
  • obróbka detali na podstawie dokumentacji technicznej
  • obsługa profesjonalnych narzędzi pomiarowych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość podstaw procesów obróbki metali – frezowanie, toczenie
  • dokładność oraz sumienność
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi

  • mile widziana znajomość programowania Siemens, Fanuc, NX CAD CAM

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w systemie 2-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę w miłej atmosferze, w zespole ludzi z pasją
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • przyjazną atmosferę
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PREZ-METAL CNC Precyzyjna Obróbka Metali dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne."Jeżeli wyraża Pan/ Pani chęć udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:"Wyrażam zgodę do przetwarzania moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez PREZ-METAL CNC Precyzyjna Obróbka Metali"
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PREZ-METAL CNC Precyzyjna Obróbka Metali 43-374 Buczkowice ul. Romana Białka 12, NIP: 9372514585 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Żywiec pow. żywiecki, Śląskie
Wynagrodzenie
  • 5 000 - 6 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (25 dni)