• Żywiec, śląskie pow. żywiecki

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

KONSTRUKTOR

Hutchinson jest grupą o światowym formacie, liderem w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku.

Hutchinson jest obecny w Europie, Północnej i Południowej Ameryce oraz na Dalekim Wschodzie, zatrudnia 25,764 specjalistów z naszej dziedziny w 119 fabrykach w 25 krajach.

Miejsce pracy: Żywiec ul. Stolarska 23

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie modeli 3D.
  • Wykonywanie rysunków 2D.
  • Sprawdzanie zgodności rysunku ze specyfikacją klienta.
  • Eliminowanie ryzyk konstrukcyjnych.
  • Wymiana 2D/3D w portalu klienta.
  • Odbieranie modeli i rysunków z portalu klienta.
  • Wstawianie zatwierdzonych rysunków do systemu Marygest.
  • Przygotowywanie dokumentacji elektronicznej dla dostawców insertów, szablonów kontrolnych.
  • Gromadzenie, przetwarzanie i prezentacja informacji otrzymanych od klienta.
  • Współpraca z innymi działami.
  • Koordynacja projektów dla klienta.

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne.
  • Dobrze znasz oprogramowanie do projektowania wspomaganego komputerowo moduły 2D/3D oraz wymiarowanie wg. ISO GPS.
  • Posiadasz umiejętność czytania, analizowania i tworzenia rysunków technicznych 2D i 3D.
  • Twoja znajomość języka angielskiego umożliwia swobodną komunikację ustną i pisemną.
  • Dobrze znasz pakiet MS Office.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.
  • Jesteś gotowy do pracy na 2 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00).
  • Umiesz pracować w zespole.
  • Jesteś osobą sumienną i dokładną.
  • Mile widziane, jeśli znasz oprogramowanie Catia V5 lub Simens NX 2212 oraz środowisko PLM.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym profilu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Odpowiednie warunki Twojej pracy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Hutchinson Poland; ZFŚS (dofinansowanie do wypoczynku letniego, dofinansowanie do Świąt, paczki dla dzieci); stołówkę zakładową; pełne wdrożenie na stanowisku pracy; niezbędne narzędzia pracy; bezpłatny parking.
  • Twój rozwój: interesująca i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku, transfer wiedzy, szkolenia.
  • Twoje zdrowie i kondycję: prywatną opiekę medyczną za 1 zł miesięcznie (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny i znajomych); prywatne ubezpieczenie na życie PZU (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny) finansowane przez Pracodawcę; prywatne ubezpieczenie na życie UNUM finansowane przez Pracodawcę; medycynę pracy na terenie zakładu, kartę Medicover Sport.
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Administratorem danych osobowych jest Hutchinson Poland Sp. z o.o. 34-300 Żywiec ul. Stolarska 23, NIP: 5531694417. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hutchinson Poland Sp. z o.o. 34-300 Żywiec ul. Stolarska 23, NIP: 5531694417 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)