PLP Poland (Belos) S.A.

Pracownik do obsługi procesów produkcyjnych

  • Żywiec, śląskie pow. żywiecki

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

PLP Poland (Belos) S.A. to część międzynarodowej grupy PLP z siedzibą w Cleveland oraz zakładami produkcyjnymi w ponad 20 lokalizacjach na całym świecie. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszego zespołu osiągnęliśmy pozycję światowego lidera w obszarze produktów, technologii oraz rozwiązań energetycznych i telekomunikacyjnych.

PLP Poland (Belos) S.A. to część międzynarodowej grupy PLP z siedzibą w Cleveland oraz zakładami produkcyjnymi w ponad 20 lokalizacjach na całym świecie. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszego zespołu osiągnęliśmy pozycję światowego lidera w obszarze produktów, technologii oraz rozwiązań energetycznych i telekomunikacyjnych. Mimo długoletniego doświadczenia oraz ugruntowanej pozycji w branży energetycznej, wciąż pozostajemy otwarci na nowe, utalentowane osoby w naszym zespole. Oferujemy miejsca pracy na stanowiskach produkcyjnych dla ludzi z doświadczeniem, a także do przyuczenia.Jeśli dołączysz do nas, przydzielimy Ci dedykowanego opiekuna, którego rolą będzie wsparcie na wielu etapach Twojego wdrożenia. To pomoże Ci rozwinąć skrzydła i zdobyć pełną samodzielność w Twoich codziennych zadaniach.

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń na oddziałach produkcyjnych
  • realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z przygotowanym rysunkiem technicznym oraz technologią
  • sprawdzanie wymiarów wykonywanych elementów (samokontrola),
  • reagowanie na odchyłki wymiarowe niezgodne z dokumentacją techniczną,
  • monitorowanie działania maszyny i dbanie o jej należyty stan techniczny,
  • przestrzeganie zasad BHP oraz regulaminu pracy obowiązujących w firmie.

Wymagania

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do podjęcia pracy w trybie zmianowym

Mile widziane

  • uprawnienia na wózki jezdniowe lub suwnice

Oferujemy

  • wsparcie doświadczonych Liderów (nastawiaczy),
  • wsparcie trenerów / instruktorów , którzy zaopiekują się nowym pracownikiem na etapie wdrożenia,
  • atrakcyjny system premiowania (premie za sprzedaż i zysk),
  • nagrody efektywnościowe oraz frekwencyjne,
  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bonusy świąteczne dla Pracowników i ich dzieci, zapomogi),
  • nagrody jubileuszowe,
  • świętowanie Dnia Energetyka (nagroda pieniężna + 1 dzień wolny płatny),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość uczestnictwa w Kasie Zapomogowo Pożyczkowej (oszczędności + nieoprocentowane pożyczki),
  • Indywidualna Nagroda Jakości, Nagroda dla Zasłużonego Pracownika,
  • coroczne podwyżki (zależne od sytuacji gospodarczej, biznesowej i indywidualnego rozwoju),
  • ciągły rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne),
  • pracę w miłej atmosferze - spotykamy się również po pracy.
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

    „Zgadzam się na przetwarzanie przez PLP POLAND (BELOS) S.A. (Pracodawca) moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Pracodawcę.”

    W takim przypadku administratorem danych osobowych będzie:

    PLP Poland (BELOS) S.A., ul. gen. J. Kustronia 74, 43-301 Bielsko-Biała, KRS 0000050404, REGON 070458813, NIP 5470169868, tel. tel.338145021.

    Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: tel.: 338145021w225, email: dpo@preformed.com.

    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail rekrutacja@plp.com

    Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl).

    Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

    Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu danych.

    Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 12 miesięcy

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez okres: 24 miesiące

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).

    Nie podejmujemy zautomatyzowanych decyzji i nie stosujemy profilowania w odniesieniu do Pani/Pana danych.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: rekrutacja@plp.com

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BELOS-PLP Spółka Akcyjna 43-301 Bielsko-Biała Kustronia, 74, NIP: 5470169868 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)