SEWS-CABIND POLAND

MŁODSZY MAGAZYNIER

  • Żywiec, śląskie pow. żywiecki

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Firma Sews-Cabind Poland, zajmująca się produkcją wiązek elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, działa na polskim rynku od 2001 roku, gdy dołączyła do Grupy Sumitomo, jednej z najpotężniejszych japońskich grup przedsiębiorstw.

Zakres obowiązków

  • Obsługa rozładunku i załadunku towarów zgodnie z dokumentem transportowym
  • Rejestrowanie przesunięć towarów w systemie pomiędzy magazynami oraz zakładami
  • Zasilanie linii montażowej w komponenty oraz opakowania do wyrobu gotowego
  • Deklaracja wyrobu gotowego
  • Obsługa magazynu wysokiego składowania
  • Dbałość o porządek w składowanych materiałach, o sprzęt i bezpieczeństwo w magazynie

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie na stanowisku mile widziane
  • Znajomość Microsoft Word
  • Znajomość zasad FIFO
  • Mile widziana znajomość systemu SIGIP
  • Wiedza na temat dokumentów spedycyjnych
  • Komunikatywność, umiejętnością pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, dokładność, odpowiedzialność
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w międzynarodowym koncernie
  • Szkolenia doskonalące umiejętności
  • Bardzo dobrze rozbudowany pakiet socjalny
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenia grupowe, PPK

  • Administratorem danych osobowych jest SEWS-CABIND POLAND 34-300 ŻYWIEC UL.LEŚNIANKA 73, NIP: 5532214187. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:SEWS-CABIND POLAND , UL.LEŚNIANKA 73 , 34-300 ŻYWIEC , NIP:553-22-14-187, NIP: 5532214187zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)