Pomocnik (m/k) na magazynie spożywczym - mile widziane pary (!)

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o.  Sp. k.

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pomocnik (m/k) na magazynie spożywczym

- mile widziane pary (!)

Miejsce pracy: Magdeburg, Brema, Monachium (Niemcy)

Start pracy: od zaraz (!)

Zakres obowiązków

  • Idealna oferta pracy dla par
  • Proste pomocnicze prace magazynowe
  • Pakowanie / układanie towaru
  • Praca dodatkowe w zależności od zapotrzebowania

Wymagania

  • Oferta kierowana jest głównie do par i grup 2-os. (każda para mieszka i pracuje razem!)
  • Wymagany własny samochód w celach dojazdów do pracy z miejsca zakwaterowania
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (nocki dodatkowo płatne)
  • Znajomość języka oraz doświadczenie NIE JEST WYMAGANE (!)

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat - gwarantowana ilość godzin + możliwość nadgodzin
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie z darmowym Internetem (opłata od 100 do 200 EUR za miesiąc)
  • Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie + premie za wyniki w pracy (nawet + 4 EUR do stawki godzinowej), premia wakacyjna, premia świąteczna, premia frekwencyjna
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych / nocnych/ niedzielnych / świątecznych
  • W pełni płatne dni świąteczne niepracujące wypadające w grafiku pracy
  • Stała pomoc polskojęzycznego Kierownika projektu na miejscu świadczenia pracy
  • Szkolenie w języku polskim
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatki do urlopu
Dodatki świąteczne
Dodatkowe ubezpieczenie
Karnety na siłownię
Nowoczesne biuro
Owoce w pracy
Parking
Pracownicze Plany Kapitałowe
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Stołówka pracownicza
System premiowy
Szkolenia, kursy, konferencje
Służbowy laptop
Służbowy samochód
Służbowy telefon
Ubezpieczenie grupowe
Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
Świeża kawa z ekspresu
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. 30-698 Kraków ul. Myślenicka 133, NIP: 6762444862 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)