Specjalista / Starszy Specjalista Przeróbki Mechanicznej

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

PG "SILESIA"  jest kopalnią węgla kamiennego, działającą w Czechowicach-Dziedzicach. Wydobywa i produkuje węgiel kamienny przeznaczony głównie dla sektora energetycznego, ale również inne rodzaje węgla kamiennego do sprzedaży detalicznej. Oprócz węgla kamiennego PG „SILESIA” sprzedaje gaz kopalniany, kamień do celów budowlanych, a także dostarcza rozwiązania w zakresie ekologicznego składowania minerałów energetycznych. Kopalnia należy do Grupy Kapitałowej Bumech SA.

Grupa Bumech jest dynamicznie rozwijającą się grupą kapitałową branży energetycznej. Głównymi źródłami jej przewagi konkurencyjnej są unikatowe kompetencje, doświadczeni pracownicy, zdywersyfikowane spółki tworzące siłę grupy oraz atrakcyjna pod względem cenowym i jakościowym oferta.

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn, urządzeń i instalacji zakładu przeróbczego, obsługa systemów załadunkowych

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • znajomość obsługi komputera
  • doświadczenie na stanowisku wagowego (wagi półautomatyczne, elektroniczne, pomostowe wagonowe i samochodowe)
  • doświadczenie w obsłudze systemów załadunkowych
  • uprawnienia do obsługi przenośników
  • stan zdrowia pozwalający na pracę w warunkach zakładu przeróbczego węgla
  • dyspozycyjność (praca na 3 zmiany w systemie pracy brygadowej 24/7)

Oferujemy

  • umowę o pracę w jednej ze spółek Grupy Kapitałowej Bumech S.A.
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dynamiczne i rozwojowe środowisko pracy
  • pracę w kopalni o wysokich standardach BHP i nowoczesnej infrastrukturze maszynowej
Miejsce pracy
  • Czechowice-Dziedzice pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 15 dni)