Zeta sp. z o.o.

ZETA LEWIATAN (DH DZIEDZIC) - kasjer

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zeta Sp.z o.o. to firma o polskim kapitale, która od 2002 roku zarządza marketem spożywczym "Dziedzic" w Czechowicach-Dziedzicach.

"Dziedzic" zapewnia szeroki wybór artykułów spożywczych, wśród których wyróżniają się wyroby tradycyjne i regionalne. Oferujemy zawsze świeże pieczywo, warzywa i owoce, nabiał, a także mięso i wędliny. Sklep dysponuje dużym i wygodnym parkingiem. Respektowane są karty płatnicze, bony: Sodexo, Bonus i ChequeDejenury. Przy kasie można doładować telefon komórkowy i zapłacić rachunki. Należymy do Polskiej Sieci Handlowej LEWIATAN.

DH Dziedzic obecnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku KASJER

Zakres obowiązków

  • obsługa klienta
  • obsługa kasy fiskalnej
  • pilnownie dat przydatności

Wymagania

  • Ukończone 18 lat
  • Chęć do pracy, sumienność
  • Dyspozycyjność
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy

  • umowę o pracę na cały etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i powierzonych obowiązków
  • pracę w miłej atmosferze
  • W nadsyłanych dokumentach aplikacyjnych należy zamieścić poniższą klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Zeta Sp. z o.o. z Czechowic-Dziedzic.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)