Menadżer ds. Sprzedaży / Key Account Manager

Vision Time Sp. z o.o.

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

VISION TIME Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest firmą informatyczną, oferującą rozwiązania chmurowe i stacjonarne, aplikacje mobilne, a także rozbudowane systemy dedykowane dla hoteli i restauracji oraz systemy wspomagające obsługę gościa.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Aktywne, bezpośrednie pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych.
- Planowanie oraz realizacja akcji sprzedażowych,
- Rozbudowa i aktualizacja bazy danych
- Przygotowanie ofert do sprzedaży
- Zbieranie informacji zwrotnych z rynku, analiza trendów, analiza konkurencji
- Nastawienie na skuteczną realizację celów i silna orientacja na wynik

OCZEKUJEMY:
-Znajomość systemu PMS Protel (WARUNEK KONIECZNY)
-Doświadczenie w pracy z Klientem, znajomość rynku hotelarskiego (WARUNEK KONIECZNY)
- Prawo jazdy kat.B i chęć pracy w terenie,
- Dobrze rozwinięte zdolności negocjacyjne, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
- Dynamizm w działaniu i pozytywne usposobienie
- Umiejętność planowania oraz koordynowania kilku zadań jednocześnie,
- Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2

PROPONUJEMY:
- Stabilne warunki zatrudnienia + system prowizyjny (umowa o pracę lub kontrakt B2B),
- Samodzielność działania
- Elastyczne godziny pracy
- Auto do pracy w terenie,
- Miłą atmosferę oraz pomoc w realizowaniu celów,
- Szkolenia i możliwość uczestnictwa w konferencjach i spotkaniach branżowych

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV wraz z oświadczeniem.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych" oraz z dopiskiem pozwolenia do wykorzystania danych osobowych zgodnie z ustawą o RODO.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)