JAMP PROJEKTY sp. z o.o.

Projektant / Asystent projektanta - branża elektryczna i elektroenergetyczna

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 5 000-15 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Projektowanie sieci elektroenergetycznych WN, SN, nN, zgodnie z najnowszymi standardami branżowymi, normami, przepisami prawa budowlanego, energetycznego, administracyjnego
  • Współpraca z innymi działami inżynieryjnymi oraz z klientami
  • Prowadzenie projektu- koncepcja, proj. Techniczny, proj. Budowlany, proj. Wykonawczy
  • Pozyskiwanie uzgodnień, decyzji administracyjnych, opinii
  • Praca w terenie – wizje lokalne, spotkania z klientami

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenia w projektowaniu sieci elektroenergetycznych.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w branży
  • Znajomość obowiązujących norm i przepisów potrzebnych w procesie projektowym
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.
  • Inicjatywa oraz zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Prawo jazdy Kategorii B
  • Znajomość programów typu CAD 2D (np. AutoCAD, ZWCad itp.)
  • znajomość pakietu MS Office (word, excel)
  • Praca stacjonarna na pełen etat

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie grupowe, kartę sportową.
  • Możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją w branży elektroenergetycznej
  • Doskonałe warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
  • Umowę o pracę
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JAMP PROJEKTY sp. z o.o. 51-180 Wrocław Zajączkowska 1, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)