Czy to Twoja firma?

StatekWroclaw.pl s.c. praca

Wrocław
StatekWroclaw.pl s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy StatekWroclaw.pl s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca StatekWroclaw.pl s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa StatekWroclaw.pl s.c.

Siedziba główna we Wrocławiu

Praca StatekWroclaw.pl s.c. - oferty archiwalne

  • Obsługa Przystani Pasażerskiej

    StatekWroclaw.pl s.c.
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • bez doświadczenia
    • Wrocławska, dynamiczna firma z branży turystyki wodnej poszukuje pełnych energii osób do pracy przy Obsłudze Przystani Pasażerskiej.
      Praca polega na aktywnej sprzedaży biletów na przystani na rejsy statkami po Odrze.

      Jeśli czujesz, że to oferta skrojona na miarę Twoich oczekiwań, nie zwlekaj! Wyślij swoje CV na adres: info@praca.fun i dołącz do naszej załogi, która każdego dnia sprawia, że Wrocław odkrywa przed swoimi mieszkańcami i turystami nowe, wodne oblicze.

      Zakres obowiązków

      - aktywne zapraszanie osób na rejsy statkami

      - dbanie o porządek na stanowisku pracy

      - obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

      - wypełnianie raportów na koniec dnia

      Wymagania

      Szukamy:

      - osób energicznych, komunikatywnych, które kochają pracę z ludźmi i są gotowe podjąć wyzwanie.
      - dyspozycyjności i gotowości do pracy w dynamicznym środowisku

      Oferujemy

      Zapewniamy:
      - pracę w tętniącym życiem centrum miasta, na świeżym powietrzu, gdzie każdy dzień przynosi coś nowego
      - konkurencyjne wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej i atrakcyjnej prowizji od ilości sprzedanych biletów (Twoje zaangażowanie może przynieść Ci ponad 350 zł/dzień)
      - elastyczny grafik, który pozwoli Ci dopasować pracę do Twojego życia (szukamy osób zarówno do pracy w tygodniu, jak i w weekendy)
      - pracę w środowisku, które żyje pasją do turystyki i przygody, oferując jednocześnie miłą atmosferę i możliwości rozwoju.
      - zgrany zespół, który czeka, by Cię poznać i wspólnie tworzyć najlepsze
      doświadczenia dla naszych klientów
      - możliwość szybkiego awansu

Pracodawcy w Wrocławiu