Fareon Z Nederland B.V.

Spawacz / Slusarz w stoczni, Holandia, od 2800 nett lub 32 euro/godz.

  • Wrocław, dolnośląskie

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Holenderska firma zapewniająca projekty i zatrudnienie wykwalifikowanym specjalistom w dziedzinie obróbki metali, spawania, instalacji - wody, powietrza, przemysłu elektrycznego i budownictwa w Holandii. Liczba pracowników: 210 osób.
Dzięki ponad 13-letniej specjalizacji i doświadczeniu na rynku oferujemy wyłącznie bieżące i długoterminowe projekty o ponadprzeciętnym wynagrodzeniu, z darmowym zakwaterowaniem (95% naszych pracowników ma osobne, pojedyncze pokoje). Starannie dobieramy zarówno kandydatów, jak również klientów.
Nie stawiamy na ilość, ale na jakość i zgrany zespół ludzi, którzy potrafią to docenić. Zawsze gramy uczciwie, a to zwykle się opłaca.

Poszukujemy doświadczonych spawaczy z metodą MMA, TIG lub MAG oraz ślusarzy do stoczni w północnej części Holandii. Niezbędna jest samodzielność, komunikacja w języku angielskim/holenderskim/niemieckim, czytanie rysunków technicznych. Pracuje się w stoczniach, w większości z stalą czarną i nierdzewną. Możliwość współpracy na kontrakcie oraz działalności gospodarczej. Start możliwy od zaraz.

Zakres obowiązków

- szlifowanie, cięcie, odtłuszczanie itp.

- spawanie punktowe, składanie pojedynczych części według rysunku

- spawanie metodą TIG, MAG lub elektrodą

- czytanie rysunków technicznych

- kontrola wykonanych prac, spawów itp.

Wymagania

- doświadczenie z spawaniem elektrodą lub MAG lub TIG

- aktualne uprawnienia spawalnicze certyfikat VCA lub SCC

- własny samochód i prawo jazdy

- dobra komunikacja w języku obcym (angielski lub holenderski lub niemiecki)

- własna kultura osobista, uczciwość, pozytywne podejście do pracy i obowiązków

Oferujemy

- praca stabilna na dłuższy okres czasu

- praca na umowie holenderskiej: od 600 do 650 euro netto/40 godzin

- wypłaty tygodniowe

- dofinansowanie dojazdu do pracy dla pracowników na umowie

- darmowe mieszkanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do internetu

- zwrot za ubezpieczenie zdrowotne ok. 130 euro/c. 5 tygodni

- urlop wypłacany w zależności od przepracowanych godzin

- możliwość pracy na działalności gospodarczej: 30-33 euro/godzina, fakturacja tygodniowa, spłatność faktury do 16 dni, mieszkanie płatne 171 euro lub 191 euro/os./tydzień.

  • Administratorem danych osobowych jest Fareon Z Nederland B.V. 7332BP Apeldoorn Lange Amerikaweg 67, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fareon Z Nederland B.V. 7332BP Apeldoorn Lange Amerikaweg 67, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)