Obsługa Przystani Pasażerskiej

  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa zlecenie

Część etatu

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Bez doświadczenia

Wrocławska, dynamiczna firma z branży turystyki wodnej poszukuje pełnych energii osób do pracy przy Obsłudze Przystani Pasażerskiej.
Praca polega na aktywnej sprzedaży biletów na przystani na rejsy statkami po Odrze.

Jeśli czujesz, że to oferta skrojona na miarę Twoich oczekiwań, nie zwlekaj! Wyślij swoje CV na adres: info@praca.fun i dołącz do naszej załogi, która każdego dnia sprawia, że Wrocław odkrywa przed swoimi mieszkańcami i turystami nowe, wodne oblicze.

Zakres obowiązków

- aktywne zapraszanie osób na rejsy statkami

- dbanie o porządek na stanowisku pracy

- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

- wypełnianie raportów na koniec dnia

Wymagania

Szukamy:

- osób energicznych, komunikatywnych, które kochają pracę z ludźmi i są gotowe podjąć wyzwanie.
- dyspozycyjności i gotowości do pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy

Zapewniamy:
- pracę w tętniącym życiem centrum miasta, na świeżym powietrzu, gdzie każdy dzień przynosi coś nowego
- konkurencyjne wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej i atrakcyjnej prowizji od ilości sprzedanych biletów (Twoje zaangażowanie może przynieść Ci ponad 350 zł/dzień)
- elastyczny grafik, który pozwoli Ci dopasować pracę do Twojego życia (szukamy osób zarówno do pracy w tygodniu, jak i w weekendy)
- pracę w środowisku, które żyje pasją do turystyki i przygody, oferując jednocześnie miłą atmosferę i możliwości rozwoju.
- zgrany zespół, który czeka, by Cię poznać i wspólnie tworzyć najlepsze
doświadczenia dla naszych klientów
- możliwość szybkiego awansu

  • Administratorem danych osobowych jest StatekWroclaw.pl s.c. 50-078 Wrocław Leszczyńskiego 4/29, NIP: 8971865729. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez StatekWroclaw.pl s.c. 50-078 Wrocław Leszczyńskiego 4/29, NIP: 8971865729 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)