Pracownik Produkcji - Operator Maszyn

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Firma Gumotest istnieje od 1997 roku. Zajmujemy się produkcją wyrobów gumowych- formowych i wtryskowych, profili wytłaczanych.

Firma Gumotest z siedzibą w Mazańcowicach przyjmie pracownika na stanowisko:

Pracownik Produkcji - Operator Maszyn.

O wymaganiach i pozostałych aspektach możesz dowiedzieć się więcej wysyłając do nas mail wraz z CV na adres mailowy.

Zapraszamy do kontaktu.

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn do produkcji wyrobów gumowych;
  • Wykonywanie zleconych prac przy obsłudze produkcji;
  • Kontrolowanie i wykonywanie pomiarów produkowanych wyrobów;

Wymagania

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym;
  • Punktualność;

  • Sumienność;

  • Pracowitość;

  • Uczciwość;

  • Odpowiedzialność;

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie- od 3400 netto (na rękę);
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym;
    • Premie okolicznościowe oraz dodatki uznaniowe do miesięcznego wynagrodzenia;
    • Możliwość pracy na nadgodzinach;
    • Pakiet prywatnego ubezpieczenia medycznego;
    • Pakiet ubezpieczenia grupowego;
    • Administratorem danych osobowych jest GUMOTEST PROFILE PATRYK KAWAŁEK 43-391 Mazańcowice Mazańcowice 57, NIP: 9372680303. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

    Miejsce pracy
    • Mazańcowice pow. bielski, Śląskie
    Wynagrodzenie
    • 3 700 - 4 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
    Opublikowana
    Wygasa (jutro)