WhitePress

Specjalista ds. komunikacji digitalowej

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 4 600-5 200 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

WhitePress® to ludzie, którzy działają z misją i pasją w digital marketingu. Wspólnie tworzymy i rozwijamy platformę, która opiera się na obszarach takich jak: publikacja artykułów, influencer marketing, copywriting i infografiki, efektywna promocja treści, analityka i raportowanie.

Nasze usługi skierowane są do "świadomych" klientów oraz do agencji interaktywnych, agencji SEO, domów mediowych i firm działających w branży e-PR. Współpracę zarówno z Pracownikami jak i Klientami realizujemy w oparciu o szacunek i jasne zasady.

Główna siedziba WhitePress® znajduje się w Bielsku-Białej i to tutaj zaczynaliśmy jako start-up. Obecnie stawiamy na rozwój naszych Pracowników, aby móc rozwijać również nasz produkt. Dzięki temu po 10 latach nasz zespół tworzy prawie 200 zaufanych osób na całym świecie. Dołącz do nas!

Witaj w erze cyfrowego wyrażania się! Jeśli jesteś gotowy/a na ekscytującą podróż po świecie marketingu internetowego, mamy dla Ciebie propozycję! Dołącz do naszego zespołu jako Specjalista ds. komunikacji digitalowej, gdzie będziesz odpowiedzialny za kontakty z klientami i razem kształtujmy przyszłość content marketingu!

Twoim celem będzie budowanie i utrzymywanie wirtualnych mostów, które łączą marki z ich docelową publicznością online. Z nami każda interakcja stanie się szansą na nowe możliwości!

Zakres obowiązków

  • Codzienna komunikacja przez różnorodne kanały online - mail, telefon, social media.

  • Kreowanie mocnych relacji z klientami, dostarczając im wsparcie i inspirację do tworzenia nieszablonowych treści.

  • Współpraca z zespołem w opanowywaniu narzędzi cyfrowego content marketingu.

  • Badanie i analiza trendów w świecie cyfrowych mediów oraz identyfikacja nowych możliwości współpracy.

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole i doskonałe umiejętności komunikacyjne, ponieważ będziesz często współpracować z różnymi działami w ramach firmy oraz nawiązywać kontakty z klientami i partnerami zewnętrznymi.

  • Umiejętność pisania klarownych i przekonujących treści (przeważnie e-mail) oraz prowadzenia efektywnych rozmów telefonicznych, aby sprawnie komunikować się z klientami i partnerami biznesowymi.

  • Skrupulatność, punktualność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań, abyśmy mogli osiągać cele jako zespół.

  • Pasja do nauki i chęć rozwijania się w obszarze marketingu internetowego, ponieważ będziesz pracować w dynamicznie rozwijającej się branży, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości.

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Google Workspace będzie mile widziana, ponieważ będziesz korzystać z różnych narzędzi online w codziennej pracy.

  • Znajomość podstawowych koncepcji z zakresu marketingu internetowego, content marketingu i SEO będzie dodatkowym atutem, ale jeśli jesteś gotowy/a na naukę, to z chęcią Cię przeszkolimy!

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

  • Wynagrodzenie 4600-5200 zł brutto.

  • Szkolenia i kursy rozwojowe, zapewniające Ci możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • Wsparcie doświadczonego zespołu.

  • Środowisko pracy oparte na innowacyjnych rozwiązaniach i nowoczesnych narzędziach, które pozwolą Ci rozwijać się i wykorzystywać swój potencjał w pełni.

  • Pakiet benefitów dopasowany do Twoich potrzeb, w tym ubezpieczenie zdrowotne, prywatną opiekę medyczną, karnet MultiSport i wiele więcej - bo Twój dobrostan to dla nas priorytet.

  • Zadbamy również o Twoje kubki smakowe, oferując pyszną świeżo mieloną kawę z Gruntu oraz codzienne śniadania i owoce.

  • Płacimy dodatkowy bonus za każdego poleconego i sprawdzonego pracownika.

  • Wspominaliśmy już o imprezach integracyjnych i innych inicjatywach jak np. joga w trakcie pracy?

Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Bielsku-Białej, jesteśmy na Nowym Mieście.

Dołącz do naszej ekspedycji w cyfrowych przestrzeniach!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Parking
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest: WhitePress sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: WhitePress sp. z o.o. , 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)