Konserwator

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.03.2022
Megaron S.A.

Budowlaniec

Umowa o pracę

MEGARON S.A.

Firma notowana na GPW o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko
KONSERWATOR

Poszukujemy tzw. „złotej rączki”. Osoby, która zauważy usterki i je naprawi, lubi majsterkowanie, potrafi znaleźć rozwiązania w sytuacji, gdy nagle „coś” nie działa oraz zadba o teren zewnętrzny firmy.

Zadania:
Prace porządkowe na terenie zewnętrznym (koszenie trawy, przycinka drzew, podlewanie, odśnieżanie)
Konserwacja systemu nawadniającego trawniki
Bieżące naprawy sprzętów i urządzeń, znajdujących się w firmie oraz usuwanie usterek
Drobne prace remontowo-budowlane
Drobne prace elektryczne i hydrauliczne
Dbanie o pomieszczenia techniczne (kotłownie), centrale wentylacyjne
Praca na wysokości (wymiana filtrów, kontrola wpustów dachowych, odśnieżanie dachu)
Dbanie o porządek i stan wykorzystywanych narzędzi i urządzeń

Oczekiwania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętność współpracy w zespole, obowiązkowość i odpowiedzialność
Mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV
Zdolność do pracy na wysokości pow. 3 m
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Bezpieczeństwo zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem
Podpisujemy umowę o pracę - na czas nieokreślony
Pakiet socjalny dla każdego pracownika - paczki dla dzieci, bony na święta, dofinansowanie do wczasów, możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki dla zatrudnionych osób

Aplikując i wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Megaron S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Megaron S.A.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Możesz się z nami skontaktować pod adresem Megaron S.A. ul. Pyrzycka 3 e, f 70-892 Szczecin.
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)