German Work sp. z o.o.

Freelancer - Wstępne działania handlowe z niemieckimi klientami

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Dodatkowa/dorywcza

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

German Work to agencja pracy o unikatowym podejściu do pracowników i ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim. Skupiamy się na specjalistach. Oferujemy wzorowe warunki zatrudnienia i pełne wsparcie na każdym etapie.

Poszukiwani Freelancerzy do wstępnych działań handlowych z niemieckimi klientami.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Agencją Pracy Tymczasowej poszukującą utalentowanych Freelancerów do współpracy przy działaniach handlowych. Specjalizujemy się w wykwalifikowanych pracownikach m.in. lakiernicy, mechanicy, blacharze, tokarze, operatorzy CNC, spawacze, itp. Poszukujemy kreatywnych i energicznych osób, które będą odpowiedzialne za wyszukiwanie, wstępną selekcję i nawiązanie relacji z nowymi klientami dla naszej Agencji. Freelancerzy będą działać na zlecenie, działając w konkretnych branżach.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie bazy danych potencjalnych klientów na podstawie na przykład publikowanych przez nich ofert pracy na różnych portalach internetowych
  • Obdzwanianie wyżej wymienionych klientów celem potwierdzenia, że dany specjalista jest rzeczywiście poszukiwany i ustalenia, czy firma zainteresowana jest pracą z agencją pracy tymczasowej
  • Jeśli w wyniku powyższego telefonu uzyskane zostaną odpowiedzi twierdzące, należy ustalić dane osoby odpowiedzialnej za dalszy proces (imię i nazwisko, bezpośredni mail i telefon), a następnie przekazać je do nas.

I tylko tyle - resztą zajmiemy się my.

Wymagania

  • Język niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową (min. B2/C1)
  • Odwaga, motywacja, umiejętności handlowe.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność samodzielnej pracy.
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność skutecznego zarządzania czasem.

Oferujemy

  • Praca na zasadzie umowy o współpracę (freelance).
  • Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz.
  • Praca w systemie zdalnym.

Atrakcyjna prowizja - za każdą godzinę pracy przepracowaną przez każdego pracownika, który przez naszą Firmę podejmie pracę u Klienta, wobec którego zostały przeprowadzone czynności wymienione na wstępie dostaniesz - 0,30 EUR! Pieniądze wypłacamy przez cały okres współpracy z danym klientem! Jeśli rozwijamy projekt i zatrudniamy tam więcej pracowników - Ty również zarabiasz więcej, bez żadnych dodatkowych zadań! Brak górnej granicy zarobków!

Przykładowo: 10 osób pracujących przez miesiąc to już ok. 500 EUR, które spływa tak długo, jak zatrudnione osoby pracują! Jak dorzucisz co miesiąc firmy, w których zatrudnienie znajdzie łącznie kolejnych 10 osób, to po pół roku spływa 3000 EUR miesięcznie! Wszystko w Twoich rękach!

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami o różnorodnych doświadczeniach i perspektywach. Czekamy na Twoją aplikację!

  • Administratorem danych osobowych jest German Work sp. z o.o. 70-812 Szczecin ul. Pomorska 53, NIP: 8513266411. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez German Work sp. z o.o. 70-812 Szczecin Pomorska 53, NIP: 8513266411 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)