Trzaskoma Development

Pracownik biurowy - Specjalista ds. Administracji w branży nieruchomości

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • 8 000-12 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Trzaskoma Development to dynamicznie rozwijająca się firma, która aspiruje do bycia liderem w branży deweloperskiej, oferując domy o najwyższej jakości, w atrakcyjnych lokalizacjach i po konkurencyjnych cenach. Naszym celem jest zapewnienie doskonałego standardu życia poprzez przemyślane projekty, które spełniają i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Stawiamy na bezkompromisowy profesjonalizm i doskonałą obsługę klienta, dążąc do tego, aby stać się pierwszym wyborem dla mieszkańców regionu. Nasze wartości to bezpieczeństwo, rozwój, efektywność i ludzkie podejście, co w połączeniu z ambitnymi planami na przyszłość, tworzy solidne fundamenty dla naszego dalszego wzrostu i sukcesu.

Dążymy do tego, aby Trzaskoma Development była uznawana za symbol jakości i doskonałej obsługi klienta, stając się pierwszym wyborem dla mieszkańców naszego regionu. Dołącz do nas, jeśli doceniasz przyjazną atmosferę pracy i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego. Zapraszamy Cię do bycia częścią naszej ekscytującej podróży.

Głównym celem, dla którego otwieramy to stanowisko, jest chęć odciążenia nas właścicieli, od szerokiego wachlarza zadań administracyjnych, które w obliczu rosnącej skali naszych projektów, wymagają teraz pełnego zaangażowania. Pragniemy skupić się na strategicznych aspektach zarządzania, aby nasza firma mogła osiągnąć jeszcze wyższe standardy w branży deweloperskiej. Twoim zadaniem będzie przejęcie steru nad wszystkimi procesami administracyjnymi, dzięki czemu będziemy mogli jeszcze intensywniej działać na rzecz realizacji misji firmy.

Zakres obowiązków

1️⃣ Zarządzanie całą dokumentacją w firmie: Zarządzanie i kompletowanie dokumentów sprzedażowych, przygotowywanie i wysyłanie zestawień finansowych, a także dbałość o terminowe kompletowanie i wysyłanie dokumentacji księgowej.

2️⃣ Załatwianie procedur urzędowych: Sporządzanie i wysyłanie wniosków urzędowych, kontakt z Urzędem Miasta, Zarządem Dróg, Wydziałem Architektury i innymi instytucjami, aby zapewnić zgodność naszych projektów z przepisami i uzyskać niezbędne zezwolenia i informacje.

3️⃣ Zarządzanie biurem i kontakt z zespołem: Odpowiedzialność za koordynację wszystkich aspektów funkcjonowania biura i komunikacja z członkami zespołu takimi jak kierownik budowy, notariusz, doradca kredytowy czy kierownik projektu.

4️⃣ Zarządzanie zmianami lokatorskimi i udział w odbiorach: Przyjmowanie wniosków o zmiany lokatorskie od klientów i koordynacja tych zmian z biurem projektowym oraz działem budowy a także weryfikacja wykonania tych zmian lokatorskich. Utrzymywanie stałego kontaktu z kierownikiem budowy w celu uzyskania informacji o terminach zakończenia poszczególnych etapów.

5️⃣ Obsługa administracyjna klienta i dokumentacja: Przygotowanie dla klientów kompletnych pakietów dokumentów, w tym umowy o zmiany lokatorskie, protokołów zdawczo-odbiorczych i innych dokumentów. Zarządzanie danymi klientów w systemach bankowych i informowanie ich o etapach budowy oraz monitorowanie płatności klientów.

Wymagania

1️⃣ Doświadczenie na podobnym stanowisku: Poszukujemy kandydata z doświadczeniem w pracy administracyjnej na podobnym stanowisku. Szczególnie cenne będzie dla nas doświadczenie w branży deweloperskiej lub pokrewnej.

2️⃣ Umiejętność planowania i organizacji własnego czasu: Potrzebujemy osoby, która potrafi zarządzać swoim czasem, ustalać priorytety i efektywnie koordynować różnorodne zadania.

3️⃣ Determinacja i proaktywność: Oczekujemy od Ciebie silnej determinacji w dążeniu do celów oraz proaktywnego podejścia do napotkanych wyzwań. Równie ważna jest dla nas otwartość na dialog, gotowość i otwartość do zadawania pytań gdy potrzebujesz dodatkowych informacji.

4️⃣ Zdolności komunikacyjne: Wysokie umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne jak i ustne co ułatwi zarządzanie zadaniami administracyjnymi i współpracę z różnymi instytucjami.

5️⃣ Znajomość oprogramowania: Oczekujemy znajomości pakietu Microsoft Office, w szczególności programów Excel i Word na poziomie przynajmniej podstawowym.

Oferujemy

W Trzaskoma Development głęboko wierzymy w to, że sukces naszej firmy zależy od zadowolenia i zaangażowania naszego zespołu. Dlatego dbamy o to, aby nasi pracownicy czuli się doceniani i mieli przestrzeń do rozwoju. Oto, co oferujemy:

1️⃣ Wysokie wynagrodzenie z systemem premiowym: Jesteśmy dumni, mogąc zaoferować wynagrodzenie znacznie przewyższające standardy branżowe. Nasz sukces finansowy to Twój sukces. Doceniamy wkład każdego pracownika i regularnie premiujemy dobre wyniki.

2️⃣ Możliwości rozwoju i awansu: Twoja ścieżka kariery jest dla nas ważna. Wierzymy w rozwój naszych pracowników, dlatego oferujemy jasno określone ścieżki kariery, umożliwiające awans z poziomów początkowych na wyższe stanowiska, zwiększając ich kompetencje, odpowiedzialność i zarobki.

3️⃣ Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej: Rozumiemy potrzebę równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, dlatego elastycznie możemy ustalić godziny pracy, częściową pracę zdalną oraz dodatkowy czas wolny, aby nasi pracownicy mogli cieszyć się życiem poza biurem.

4️⃣ Przyjazna atmosfera i kultura w pracy: Stawiamy na środowisko pracy, w którym autonomia idzie w parze z otwartą komunikacją, umożliwiając pracownikom samodzielne podejmowanie decyzji. To wszystko tworzy pozytywną atmosferę, w której rozwój osobisty i zawodowy idą w parze z realizacją ambitnych projektów.

5️⃣ Stabilność zatrudnienia: Stawiamy na długoterminowe relacje z pracownikami. Dążymy do tworzenia stabilnego środowiska pracy, gdzie zaufanie i lojalność są fundamentem naszej współpracy. Nasze „ludzkie” podejście gwarantuje, że jesteśmy tu dla Ciebie, gotowi do wsparcia i wspólnego rozwiązywania wyzwań.

  • Administratorem danych osobowych jest Trzaskoma Development I 71-497 Szczecin Miodowa 113/1, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trzaskoma Development I 71-497 Szczecin Miodowa 113/1, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)