ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA TURYSTYKA WYDARZENIA sp. z o.o.

Specjalista ds. obsługi technicznej obiektów

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o.o. realizuje liczne zadania na lądzie i na wodzie. Administruje nabrzeżami stanowiącymi własność zarówno Gminy Miasto Szczecin jak i samej Spółki. Zarządza szczecińskimi bulwarami, opiekuje się Aleją Żeglarzy oraz nad punktami handlowo-usługowymi. Sprawuje nadzór nad wyjątkowymi zakątkami wodnymi. Organizuje duże eventy i mniejsze projekty, jarmarki i festyny. Ma w pod swoją opieką halę widowiskowo-sportową Netto Arena.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi technicznej obiektów.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie planu i realizację przeglądów budowlanych budynków i budowli użytkowanych przez ŻSTW,
  • przygotowywanie planu i realizacja przeglądów okresowych urządzeń, będących w dyspozycji ŻSTW, w zakresie wymaganym obowiązującymi przepisami,
  • prowadzenie dokumentacji obiektów i urządzeń w tym Książek obiektów budowlanych,
  • dbanie o zapewnienie ciągłości dostaw energii elektrycznej i pozostałych mediów w obiektach zarządzanych przez ŻSTW, poprzez wypełnianie warunków umów i dbanie o terminowość ich zawierania,
  • przygotowywanie, we współpracy z innymi komórkami, planów remontowych i inwestycyjnych,
  • dbanie o bieżące usuwanie usterek zgłaszanych przez pracowników bądź użytkowników w obiektach ŻSTW,
  • właściwą współpracę ze specjalistycznymi firmami serwisowymi, konserwującymi i naprawiającymi urządzenia i instalacje w obiektach oraz realizującymi roboty budowlane na rzecz ŻSTW.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie – preferowane techniczne o specjalności budowlanej,
  • min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie równoważnym, odpowiedzialność i samodzielność,
  • zdolność do pracy na wysokościach pow. 1 m,
  • czynne prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
  • umiejętność obsługi komputera – środowisko MS Office, przeglądarka internetowa.

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,
  • umowę o pracę (na okres próbny, następnie na czas określony i w perspektywie na czas nieokreślony),
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • pracę w doświadczonym zespole w stabilnej firmie.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia jedynie na wybrane CV.

  • Administratorem danych osobowych jest ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA TURYSTYKA WYDARZENIA sp. z o.o. 70-655 Szczecin Tadeusza Apolinarego Wendy 8, NIP: 8510207224. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA TURYSTYKA WYDARZENIA sp. z o.o. 70-655 Szczecin Tadeusza Apolinarego Wendy 8, NIP: 8510207224 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)