Dom Lekarski S.A.

Pielęgniarka / Pielęgniarz w punkcie szczepień

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Dom Lekarski to sieć nowoczesnych przychodni i szpitali zlokalizowanych po obu stronach Szczecina. Dom Lekarski oferuje usługi w zakresie kompleksowej opieki medycznej, zaawansowanej i precyzyjnej diagnostyki oraz specjalistycznych zabiegów operacyjnych. Współpraca z Domem Lekarskim to nowe możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji przez pracowników naszych klinik.

Miejsce pracy: Dom Lekarski ul. Struga 42

Zakres obowiązków

Będziesz odpowiedzialna/y za:

  • pracę w punkcie pobrań
  • przygotowywanie pacjenta do badań lekarskich oraz nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta
  • współpracę z lekarzami

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • kurs szczepień ochronnych
  • doświadczenie i otwartość na pracę z dziećmi

Oferujemy

Co możemy Ci zaproponować?

  • nowoczesne miejsce pracy, stale podnoszące swoje standardy
  • umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt gospodarczy
  • dobrą i komfortową organizację pracy
  • prywatną opiekę medyczną – dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Karnety na siłownię
  • Pakiet socjalny
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Dom Lekarski S.A. 70-783 Szczecin Rydla 37, NIP: 9551986711. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dom Lekarski S.A. 70-783 Szczecin Rydla 37, NIP: 9551986711 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)